25June2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

АННА ОКРЕМА — «ПЕРША ВІЦЕ-МІСІС ЗЕМЛЯ УКРАЇНА 2017»

  • PDF

А ще керівник народної студії естрадної пісні «Септіма» ВНТУ Анна Окрема виборола на цьому престижному конкурсі титул «Місіс «Золоте серце»

Університетській «Септімі» уже 10 років. Створила її і весь цей час беззмінно керує Анна. Її вихованці володарі різноманітних Гран-прі, лауреати і дипломанти міжнародних, всеукраїнських вокальних фестивалів і конкурсів. Звично жодне університетське святкове дійство не минає без дзвінкоголосої «Септіми».

Тож, у 31 травня у столичний FREEDOM Event Hall, де відбувався фінал другого загальнонаціонального проекту Mrs World Open Ukraine, аби підтримати свою талановиту і вродливу наставницю, радо і охоче поїхали вихованці «Септіми».

«Я дуже вдячна директорові нашого університетського клубу Каті Федоренко, вона дивовижно креативна і надзвичайно приємна у спілкуванні людина. Вдячна університетським хореографам Ользі Матвєєвій і Вікторії Бідовій, студенту Михайлу Килимчуку і випускникам університету Андрію Морозу й Олі Печериці. Вони разом зі мною виступали на сцені», — розповідає Аня.

У групі підтримки був і чоловік Анни Олександр. Врешті, без його сприяння, каже Анна, ця казка не стала б дійсністю. Обидва синочки подружжя — восьмирічний Данило і трирічний Іван теж самовіддано підтримували маму. Вони то й без цієї маминої перемоги в конкурсі краси уже давно знали, що їхня мама — найкраща.

А усі чудовні наряди, які демонструвала Аня на конкурсі, шила їй бабуся Валентина Павленко. Врешті, жоден Анин виступ не буває без бабусі за кулісами!

«Моя родина — це найголовніше в моєму житті. Увесь вільний час я проводжу з сім’єю. Разом дуже любимо подорожувати, кататись на велосипедах і гірських лижах», — розповідає Анна.

Анина підтримка на фіналі загальнонаціонального конкурсу краси — друзі і рідні 

У журі конкурсу ввійшли тонкі поціновувачі сценічного мистецтва і жіночої вроди — музичний продюсер Юрій Нікітін, автор студії «Квартал 95» Валерій Жидков, популярний французький співак Поль Манондиз.

Сім фіналісток з усієї України віком від 25 до 45 років боролись за можливість представляти нашу країну на світових конкурсах.

Але це не єдина мета, акцентує засновниця цих змагань вродливиць Ірина Зайцева. Вона створила благодійний фонд допомоги дітям із сиротинців та зони АТО. Тепер долучила до нього фіналісток проекту Mrs World Open Ukraine.

Анні довелось пройти жорсткий кастинг. Адже участь у конкурсі брало понад 200 претенденток.

Та все ж найголовніше і найскладніше то сам фінал. Було декілька виходів — у національному вбранні, у вечірній і весільній сукнях. А ще творчий конкурс. Звісно, Анна співала. «When You tell me that You love me» із репертуару Diana Ross.

«Це одна з моїх найдорожчих пісень. І на конкурсній сцені я співала її для свого чоловіка, — посміхається Анна. — Сцена дає мені відчуття щастя. Хоч у нас технічний виш, але приходить дуже багато талановитих студентів».

І направду круто, що такі вокально обдаровані алмазики уміє перетворювати в діаманти Анна Окрема.

Нещодавно у Львові на мистецькому конкурсі Аня, а вона є членом асоціації діячів естрадного мистецтва, отримала Гран-прі як найкращий викладач вокалу.

Найбільше читають

 left direction
 right direction