22July2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВНТУ ЗАПРОШУЄ НАВЧАТИСЬ ЗА ФАХОМ «ОЗБРОЄННЯ ТА ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА» — СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ»

  • PDF

У Вінницькому національному технічному університеті торік вперше в Україні розпочали навчати студентів за фахом «озброєння та військова техніка» — спеціалізація «конструювання та виготовлення стрілецької зброї»

Конкурсні предмети для вступу —

українська мова та література,
математика,
фізика або хімія на вибір абітурієнта.

Вінницький національний технічний університет вперше в Україні запрошує на навчання за спеціальністю 255 — Озброєння та військова техніка.

Вінницький національний технічний університет забезпечений висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом для підготовки спеціалістів із проектування та виробництва стрілецької зброї.

Навчання проводиться висококваліфікованими фахівцями, на сучасній матеріально-технічній базі університету та казенного науково-виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України.

У навчанні використовуватимуться найновіші комп’ютерні технології та пакети комп’ютерного забезпечення для підготовки спеціалістів, які відповідають потребам сучасного виробництва стрілецької зброї.

Для проведення конструкторських робіт задіяне сучасне програмне забезпечення «КОМПАС», «SоІіdWorks», засоби комп'ютерного моделювання та складання керуючих програм для систем ЧПК: «АDЕМ САМ», «SprutСАМ».

Студенти та викладачі університету відвідують міжнародні та всеукраїнські виставки, де представлені сучасні зразки найновішої стрілецької зброї і обладнання для його виробництва, що сприяє перейняттю досвіду у сучасних підприємств з металообробки та верстатобудування.

Науковці університету виконують науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи в галузі розробки та модернізації сучасних високоточних збройних систем, а також тісно співпрацюють з Міжнародною федерацією спортивної стрільби (ІSSF), Міжнародною радою військового спорту (СІSМ), Всесвітньою федерацією бенчрест-стрільби (WBCF), Міжнародною спілкою біатлоністів (ІВU) та іншими спортивними організаціями.

Закінчивши навчання, випускники можуть бути працевлаштованні за спеціальністю на КНВО «ФОРТ» МВС України, підприємствах державного концерну «Укроборонпром» та інших державних установах.

Під час навчання всі охочі забезпечуються гуртожитком.

Адреса Вінницького національного технічного університету Хмельницьке шосе, 95, м. Вінниця, Вінницька область, 21000

З детальнішою інформацією можна ознайомитись на сайті vntu.edu.ua або за телефонами приймальної комісії:
(0432) 46-66-67; (0432) 59-83-75

Найбільше читають

 left direction
 right direction