28May2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

НАУКОВЦІ ВНТУ РАЗОМ З МІЖНАРОДНИМИ ЕКСПЕРТАМИ ДУМАЛИ НАД ОМОЛОДЖЕННЯМ ПЕРСОНАЛУ АЕС

  • PDF

Завідувач кафедри електричних станцій і систем Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Петро Лежнюк та доцент цієї ж кафедри, кандидат технічних наук Олександр Рубаненко взяли участь у роботі міжнародної робочої групи з тематики «Управління людськими ресурсами. Оптимальний процес омолодження персоналу», яка працювала на базі Хмельницької атомної електростанції.

Учасники міжнародної робочої групи окрім ВНТУ — представники Всесвітньої організації операторів АЕС (ВАО АЕС) з Чехії, Болгарії, Росії, центрального апарату експлуатуючих організацій НАЕК «Енергоатом» та АЕС України.

Члени робочої групи обмінялися інформацією і досвідом вдосконалення діяльності за системою соціального захисту працівників атомних електростанцій; мотивації персоналу тощо.

Такі заходи з обміну досвідом у сфері організації управління людськими ресурсами дуже важливі, адже сприяють підвищенню безпеки АЕС через підвищення якості організації роботи з персоналом.

Під час роботи робочої групи велика увага надавалась психолого-педагогічній діяльності.

Зокрема, зазначалося, що для зниження помилок персоналу АЕС доцільна підготовка сертифікованих фахівців для проведення тематичних психологічних тренінгів, а також і залучення психологів АЕС для роботи в розслідуванні малозначущих подій на АЕС.

Учасники зустрічі підтримали пропозицію НАЕК «Енергоатом» організувати подібну зустріч спільно з ВАО АЕС на тему «Особливості будівництва АЕС в сучасних умовах».

Експерти ВАО АЕС і представники робочої зустрічі позитивно відзначили конструктивний підхід фахівців ХАЕС в освітленні обговорюваних питань.

Найбільше читають

 left direction
 right direction