25June2018

СТУДЕНТИ ВНТУ НА ПАРАХ ПРОГРАМУЮТЬ СМАРТФОНИ І КВАДРОКОПТЕР

  • PDF

 Студент магістратури кафедри системного аналізу, комп'ютерного моніторингу та інженерної графіки Факультету комп'ютерних систем і автоматики Вінницького національного технічного університету Андрій Лучко розробив реально діючу програму «Моніторинг активності людини»

Ознайомитись з програмою і скачати собі на телефон можна тут  

«Моніторинг активності людини» Андрій створив, виконуючи курсовий проект з дисципліни «Програмування мобільних пристроїв моніторингу» (лектор — кандидат технічних наук, доцент кафедри системного аналізу, комп’ютерного моніторингу й інженерної графіки Георгій Горячев).

А магістрант Богдан Гордієнко (науковий керівник теж Георгій Горячев) розробив програму зчитування даних з наручного браслету про стан людини.

Дисципліну «Програмування мобільних пристроїв моніторингу» Георгій Горячев викладає на кафедрі САКМІГ уже 8 років.

На самому початку викладання, ще у 2009-му році студенти просто на парі розробили комп’ютерну гру. Самі створили дизайн, логіку і всю програму під керівництвом доцента Горячева тоді ще під звичайний мобільний телефон.

Тепер деякі з тих студентів вже мають власні ІТ-фірми з розробки мобільних додатків.

А на парі студенти тепер програмують смартфони, а не звичайні телефони.

На заняттях також вивчають як програмувати квадрокоптер, який зібрав сам Георгій Горячев.

Більш детально про дисципліну на сайті кафедри.

Про нову спеціальність 126 - «Інформаційні системи та технології» спеціалізація «Прикладні інформаційні технології»

До речі, нині факультет комп’ютерних систем та автоматики ВНТУ — єдиний підрозділ у Вінницькій області, який має ліцензію на спеціальність 126 (кафедри АІВТ і САКМІГ), а кафедра САКМІГ — єдина, яка має магістратуру зі спеціальності 126.

Ролик на YouTube