25June2018

ЛІТНІ ТАБОРИ МОЛОДІЖНОГО РУХУ IT-SCOUTS НА БАЗІ ВНТУ

  • PDF

Впродовж літа у Вінницькому національному технічному університеті відбулись 4 двотижневих табори, участь в яких взяли майже півсотні дітей.

Робота зі шкільною молоддю та профорієнтаційна робота в цікавий для школярів спосіб завдання з не простих, потребує креативності та відповідності очікуванням дітей та їх батьків.

Саме тому, кафедра ІНВ виступила ініціатором заснування нового молодіжного руху IT-SCOUTS. Саме в рамках зазначеного молодіжного руху вдалось провести 4 двотижневих табори під в літній період, участь в яких взяли майже півсотні дітей. Останній же табір відбувся для дітей учасників АТО за підтримки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Під час таборів організаторам вдалось забезпечити для учасників надзвичайно корисне проведення літнього відпочинку у поєднанні розвиваючого навчання азам веб-програмування, робототехніки, англійської мови та цікавого розвиваючого дозвілля. Програма кожного табору мала оригінальні відмінності та гнучко змінювалась в залежності від погодних умов та можливостей різних зацікавлених сторін забезпечити для учасників табору цікавий захід.

Так час проведення таборів вдалось організувати квести, заняття зі скелелазіння, вилазки у ліс, інтелектуальні змагання, різноманітні розвиваючі ігри, тематичні зустрічі з козацтвом; відвідати мотузковий парк, кінотеатр, музей науки, музей авіації, боулінг-клуб; сходити з екскурсіями в компанії "AstoundCommerce", "Parkaudio", "Промавтоматика", "ВТН", побувати на презентаціях студентської інженерної спілки BESTVinnytsia, майстер-класі у "Книгарні Є" тощо.

Кожний табір мав мотиваційну складову для учасників щодо розробки та презентації власної роботи, організатори і викладачі оцінювали якість виконання та вміння презентувати власні результати, а переможець отримував цінний подарунок. Тож, діти навчальні як твердим навикам так і м’яким, як індивідуальні роботі так і в ігрових формах під час різноманітних конкурсів і завдань.

Табори стали яскравими і насиченими позитивними емоціями та дружньою атмосферою завдяки співпраці з осередком Пласту у м. Вінниці (Віта Івчанська, Ольга Козакова), студентської інженерної спілки BESTVinnytsia (Андрій Ковальчук, Любов Мельник, Ірина Колос), студенти Іван Микитюк, Костянтин Ткачук, Владислав Романець, Андрій Смердов, викладачі Сергій Барабан, Марія Барабан, Олена Бурдейна, Руслан Белзецький, Костянтин Коваль, Ірина Романець, Анатолій Теклюк, Оксана Червак.

Також організатори вдячні за підтримку та натхнення ректору ВНТУ – заслуженому діячеві науки і техніки України, доктору технічних наук, професору Володимиру Грабку.

Батьки дітей та самі учасники по завершенню кожного табору просили не завершувати зміну, а продовжувати проведення табору. Це найвища оцінка та відзнака для організаторів!

А декілька учасників наголосили, що краще б ходили на IT-SCOUTS, ніж у школу…

Вважаємо, логічним продовженням розвитку цього руху має стати гурткова робота з іт-скаутами за технічними напрямами.

Бажаючих долучитись до молодіжного руху запрошуємо заповнити    анкету

Запрошуємо зацікавлених до співпраці для розвитку нового молодіжного руху IT-SCOUTS, пропозиції можете надсилати –kkoval@vntu.edu.ua

Детальніше про табір -сайт , фото, відео