28May2018

ДНІ ІННОВАТИКИ У СТАРТАП ШКОЛІ «SIKORSKY CHALLENGE» ВІННИЦІ

  • PDF

11 вересня у Вінницькому національному технічному університеті круглий стіл «Розвиток стартап-руху України». 12-13 вересня 2017 року городян запрошують на міський інтенсивний майстер-клас «Startup Mastery» – Basic levelЗаняття проводитиме Ігор Пеєр

 

Мережа Стартап Школа «Sikorsky Challenge» планує провести низку регіональних сесій Днів Інноватики у Вінниці, Дніпрі, Маріуполі, Харкові та Києві. Під час цих сесій відбуватимуться круглі столи для регіональної бізнес-еліти та навчання для тих, хто має інноваційну ідею для бізнесу, або прагне нових знань, знайомств, досвіду.

11-13 вересня 2017 року триватимуть перші Дні Інноватики у Стартап Школі «Sikorsky Challenge» міста Вінниці.

11 вересня 2017 року з 14.30 до 16.30 у приміщенні залу ректорату Вінницького національного технічного університету (ГАК ауд. 210) пройде круглий стіл «Розвиток стартап-руху України».

Під час заходу, на який запрошуються керівники міста, представники університетів та бізнесу, репрезентуватимуться минулорічні проекти-переможці, а також відбуватиметься обмін досвідом щодо розвитку інноваційної діяльності у різних сферах економіки та у різних країнах.

Мета: визначити регіональні особливості для розвитку інновацій та сформувати дорожню карту для запуску нових бізнес-моделей.

12-13 вересня 2017 року городян запрошують на міський інтенсивний майстер-клас «Startup Mastery» – Basic level.Заняття проводитиме Ігор Пеєр, міжнародний фахівець в галузі ведення ІТ-бізнесу, засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator «Be Next IT». Навчання ґрунтується на напрацьованій методиці, яку успішно апробовано у Національному технічному університеті України «КПІ», а також у Ізраїлі та Азербайджані. Майстер клас відбудеться за особистої підтримки Усача О. Г.

До участі у майстер-класах Стартап Школи «Sikorsky Challenge» запрошуються ті, хто має ідею для стартапу або прагне отримати базові знання для побудови та розвитку бізнес-проекту.

Щоб потрапити на навчання до Стартап Школи, необхідно заповнити анкету 

За результатами анкетування оргкомітет проведе відбір 50 учасників, які навчатимуться безкоштовно завдяки спонсорській підтримці бізнес-середовища Вінниці.

Подання анкет триває до 9 вересня 2017 року. Відбір та інформування учасників – до 10 вересня 2017 року. Майстер-класи проходитимуть 12-13 вересня 2017 року з 15.00 до 19.30 на базі ВНТУ.

За підсумками майстер-класу «Startup Mastery» – Basiclevel команди і проекти, які покажуть позитивний розвиток, будуть запрошені на наступний рівень майстер класів «Startup Mastery» – Bronzelevel у Києві (на базі КПІ).

Запрошуємо представників преси відвідати першу у 2017 року сесію Днів Інноватики у Стартап Школі  «Sikorsky Challenge» міста Вінниці! 

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction