28May2018

ВНТУ В ЕПІЦЕНТРІ ЛАЗЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

  • PDF

17 років тому на базі ВНТУ професором, доктором технічних наук Володимиром Кожем'якою було започатковано студентське відділення міжнародного оптичного товариства SPIE, згодом OSA.

Саме міжнародні організації The International Society for Optical Engineering (SPIE) та Optical Society of America (OSA), які користуються надзвичайною популярністю серед студентів та викладачів кафедри лазерної та оптоелектронної техніки ВНТУ, надавали гранти своїм членам, аби ті відвідували конференції у Європі та США, де ознайомлювалися із новітніми технологіями лазерної та оптоелектронної техніки.

Володимир Павлов  (перший ліворуч) разом з Президентом  Всесвітнього оптичного товариства SPIEDr. D.GlennD. Boreman

 З 4 серпня по 10 серпня 2017 року відбулася найпотужніша науково-технічна конференція з лазерних та оптичних технологій у світі під патронатом оптичного  товариства SPIE у Сан-Дієго, США.

Конференція проводиться щорічно і кожен рік президенти міжнародних студентських чаптерів мають право стати учасником у цьому заході.

Цьогоріч ВНТУ в Сан-Дієго, США, представляв президент студентського відділення SPIE та OSA ВНТУ Володимир Павлов.

Під час обговорення доповіді з представниками NASA

Нині студентське відділення оптичного товариства ВНТУ SPIE та OSA репрезентувало на форумі дві розробки у напрямку біомедичної оптики:

"The Photonic Device for Integrated Evaluation of Collateral Circulation of Lower Extremities in Patients with Local Hypertensive-Ischemic Pain Syndrome" авторів Volodymyr Pavlov, Yurii Bezsmertnyi, Sergei Zlepko, Halyna Bezsmertna (oral presentation)

"Systems of Mueller-Jones Matrix Polarizing Mapping of Blood Plasma Filmsin Breast Pathology" авторів Natalia Zabolotna, Kostiantyn Radchenko, Mykola Tarnovskiy (posterp resentation).

 Павлов Володимир разом з віце-президентом  Всесвітнього оптичного товариства Dr. Robert Lieberman

Почалась конференція цікавою подією Student Workshop Leadership. У різних конкурсах слід було показати певні навички для отримання результату. Команда складалася з восьми осіб. Завдання — показати, ким є справжній лідер у команді, і обговорити, якими навичками він має володіти, щоб зробити свою команду успішною та швидко просувати.

Також були виголошені промови досвідченими вченими — Jean luc Doumont, Mike McKee, Robert Chen, Maryellen Giger — з питань наукової діяльності: як правильно працювати над PhD, підготовка до написання наукових статей, ділове спілкування.

 З президентами міжнародних студентських чаптерів оптичних товариств інших держав 

На конкурсі Optic Outreach Games учасники форуму з різних куточків світу мали можливість представити свою роботу, яка стосується оптичних технологій, а потім шляхом голосування обирався переможець. Під час конференції одразу ж можна влаштуватися на роботу у престижних компаніях таких як Canon, Schott, Appotronics.

Чудовою була прогулянка авіаційним музеєм Сан-Дієго та одним з найбільших у світі зоопарків San Diego Zoo.

San Diego Zoo

Загалом можна сказати, що ця конференція спрямована на ознайомлення студентів та аспірантів з найперспективнішими оптичними технологіями, та можливістю працювати у компаніях своєї мрії.

Найбільше читають

 left direction
 right direction