23October2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВИПУСКНИКІВ ВНТУ БЕРЕ НА РОБОТУ АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ JABIL

  • PDF

Сьогодні у Вінницькому національному технічному університеті компанія Jabil Circuit провела свою рекрутингову презентацію.

Jabil на ринку вже понад 50 років і входить до трійки найбільших у світі компаній з виробництва електроніки. Це місце для професійного розвитку та великих можливостей швидкого кар’єрного зросту. Тут кожен може отримати доступ до новітніх технологій та зробити свій внесок у розвиток сучасної електроніки.

Компанія має 90 заводів у 28 країнах світу — США, Бельгії, Бразилії, КНР, Великій Британії, Україні, Франції, Індії, Італії, Японії, Малайзії, Мексиці, Угорщині, Польщі, В'єтнамі,Сінгапурі…

А штаб-квартира Jabil у місті Сент-Пітерсбург (Флорида).

Українське представництво Jabil відкрилося у 2004 році в Ужгороді. Наразі в українському офісі компанії працює понад 2700 спеціалістів. І головне, що дає компанія своїм працівникам — це можливість розвиватися.

«Ми прагнемо зробити інженерний фах престижним в Україні. Мрія нашого директора — аби Україну сприймали у світі не як сільськогосподарську, а як інженерну країну», — акцентували фахівці українського представництва Jabil на зустрічі зі студентами ВНТУ.

«Чому наш рекрутинг направлений саме на роботу зі студентами? Фахівців, котрі одразу ж могли б долучитися до команди і працювати на підприємстві , просто не існує. Будь-якого спеціаліста ми маємо вчити. А студенти вчаться найефективніше».

І запевнили, що Jabil — це реальність американської мрії в Україні! Кожен, хто має здібності, енергію, наполегливість та працьовитість, здатен чесним шляхом домогтися успіху в житті, стати заможним.

Найбільше читають

 left direction
 right direction