24September2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ — НАСАМПЕРЕД

  • PDF

Учора у Вінниці відбувся науково-практичний семінар «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій в територіальних громадах Вінницької області».

У заході взяли участь ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко, проректор з наукової роботи вишу, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов та заступник проректора з НР, начальник науково-дослiдної частини ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Володимир Богачук.

На засідання обговорювались актуальні проблеми енерго- і ресурсозбереження у Вінницькій області, основні кроки енергомодернізації будівель.

Професор Сергій Павлов проінформував учасників зібрання про інноваційні розробки ВНТУ у напрямі енергозберігаючих технологій та перспективи їхнього розвитку.

Учасники зібрання мали можливість ознайомитися із презентацією від компанії «ТрейдІнвест» — «Світодіодне освітлення, світильники, лампи LED – рішення». Цікавою також була презентація автосалону «ЕлектроДрайв» на тему: «Презентація щодо електромобілів та встановлення електрозаправок в районних центрах».

Найбільше читають

 left direction
 right direction