24September2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ГАЛУЗЯХ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ СЬОГОДНІ ДИСКУТУЮТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЇ У ВНТУ

  • PDF

Сьогодні 12 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті розпочала роботу міжнародна науково-технічна конференція «Енергоефективність в галузях економіки України-2017».

До участі в актуальному форумі зголосились науковці з Португалії, Англії, Болгарії, Румунії, Ізраїлю, Білорусі.

Проводиться захід під егідою Міністерства освіти і науки України за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницького регіонального відділення Академії будівництва України та Брестського державного технічного університету.

Учасників форуму привітали ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко і проректор з наукової роботи вишу, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов.

«Напрямки наукових досліджень на факультеті будівництва, теплоенергетики та газопостачання з впровадження енергоефективних технологій» — такою була доповідь декана факультету БТЕГП ВНТУ, професора Георгія Ратушняка.

«Особливо хочу відзначити наших студентів — чимало з них є призерами всеукраїнських і міжнародних фахових конкурсів. Цьогоріч у Лодзі (Польща) студент виборов призове місце. І буквально днями повернулась із Сицилії аспірантка Ольга Яворовська, де теж здобула призове місце і отримала міжнародний сертифікат», — акцентував керівник факультету.

Метою конференції є обговорення та розв’язання  теоретичних та практичних задач розроблення та впровадження енергоефективних природозбережних технологій та обладнання в галузях економіки України.

Працюватиме п’ять секцій за такими напрямками —

Промислового та цивільного будівництва
Містобудування та архітектури
Теплогазопостачання та вентиляції
Технічної теплофізики та промислової теплоенергетики
Технології організації будівництва

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction