20April2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВНТУ і ДІФКУ УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО

  • PDF

Вінницький національний технічний університет і Державна інноваційна фінансово-кредитна установа підписали Меморандум про співпрацю.

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Офіційний веб-сайт Вінницької облдержадміністрації

 

Вінницький національний технічний університет і ДІФКУ — Державна інноваційна фінансово-кредитна установа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України при Кабінеті Міністрів України підписали Меморандум про співпрацю щодо реалізації статапів, інноваційних та інвестиційних проектів.

Документ підписали ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко і голова правління ДІФКУ Володимир Ставнюк.

Подія відбулася у ВНТУ з огляду на успішну діяльність у виші стартап школи Вінниці Sikorsky Challenge, що стимулює розвиток інноваційного підприємництва, стартаперства у місті.

А ще ВНТУ серед навчальних закладів має кількість зареєстрованих винаходів (за відносними показниками) найбільшу в Україні.

Від влади учасників дійства привітали заступник голови Вінницької ОДА, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк і заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський.

Основні засади Меморандуму про співпрацю ВНТУ і ДІФКУ, власне концепцію реалізації інноваційної діяльності з вишем презентував очільник цієї поважної установи.

Під час заходу йшлося про формування державної екосистеми для реалізації інновацій, розробки стартапів, пошуку фінансових інструментів для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів на базі ДІФКУ, про механізми комерціалізації інтелектуальної власності в Україні.

Директор департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Валерій Жалдак говорив про інтелектуальну власність як запоруку інноваційно-економічного розвитку держави.

Генрі Штеренберг представив Ukrainian Global Trade and Investor Inc. — платформу, яка має на меті об’єднати економічні інтереси українського бізнесу з інтересами західних колег для залучення інвестицій в країну.

Про впровадження on-line платформи IDEATION для українських інноваторів розповів голова міжнародного журі фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge у НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського Вік Корсун.

У заході взяли участь студенти ВНТУ, стартапери — колишні і нинішні слухачі школи Sikorsky Challenge Вінниці, аспіранти, молоді науковці і маститі вчені — керівники наукових шкіл ВНТУ.

Найбільше читають

 left direction
 right direction