19December2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СТУДЕНТИ ВНТУ ПРОХОДИТИМУТЬ ПРАКТИКУ У КРАКОВІ

  • PDF

26-29 жовтня у м. Краків (Польща) відбулась польсько-українська партнерська конференція, у якій взяли участь куратор Наукового товариства студентів та аспірантів ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Леонід Коваль та голова НТСА, студент факультету комп’ютерних систем та автоматики Олег Сидорук (гр. ЛТО-17м)

В рамках конференції 20 учасників з України та 10 компаній з Польші презентували власний стартап або бізнес. Захід проводився за підтримки «BusinessinMalopolska» у Малопольському воєводстві, який найбільш швидко розвивається у Польщі та Центральній Європі і завдяки своєму розвитку отримав титул «Підприємець 2016» та був нагороджений Європейським комітетом регіонів.

Ця конференція – унікальний шанс познайомитись із новими партнерами, отримати новий цікавий досвід, а також навчитись чомусь новому від колег-підприємців.

У другий день візиту відбувалися зустрічі B2Bз компаніями «Krakowski Park Technologiczny», яка підтримує проекти з галузі ICT /стартапи та ін., «EMINUS Knowledge Management», «APUS» Komputerowe Systemy Zarządzania», «Cadwork Poland», «Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości «Twój StartUp».

Під час зустрічей досягли попередніх домовленостей про співпрацю між українськими та польськими стартапами, а також про можливість проходження студентами ВНТУ практики на заводах та фірмах у м. Кракові.

Ввечері цього ж дня відвідали The Start KRK Up Gala — урочисте закриття Krakow Startup Week, що об'єднує стартапи та підприємницьку спільноту під одним дахом в невимушеній атмосфері. У рамках вечора також відбулися презентації та нагородження переможців тижня стартапів. Приємно відзначити, що серед учасників були представлені і українські стартапи.

28 жовтня учасники візиту відвідали один з найбільших хакатонів Європи Udział w wydarzeniu HACK YEAH – hala Tauron Arena, де поспілкувалися з представниками мерії міста Кракова, а також міністром розвитку та фінансів Польщі Матеушем Моравецьким. У хакатоні взяли участь понад 2000 учасників, серед яких були і українські команди.

Звичайно не обійшлося і без екскурсій, завдяки яким можна було відчути себе учасниками історичних подій м. Кракова та поринути у історію Польщі.

Найбільше читають

 left direction
 right direction