19December2018

СТУДЕНТ ФІТКІ – СТИПЕНДІАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ОБЛАСНОЇ РАДИ

  • PDF

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №422 призначено стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на ІІ півріччя 2017 року (з 01.07.2017 р. по 31.12.2017 р.) студенту 4-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ з кафедри захисту інформації Віталію Головеньку (гр.1БС-14б).

Віталій активно займається науковою роботою, за результатами досліджень опублікував главу «Research of social networks as a source of information in warfare»  у колективній монографії «Inżynier XXI wiek uprojectujemy przyszlosc, monografia» [podred: JacekRysiński] - Bielsko-Biała: Wydawnictwo Naukowe Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, 2016.

Також Віталій Головенько брав участь у регіональних науково-практичних конференціях, за результатами яких опубліковано тези доповідей.

Навчається Віталійпереважно на оцінки «відмінно»,бере активну участь у громадському житті факультету,допомагає в проведенні профорієнтаційної роботи та у підготовці тематичних кафедральних вечорів і семінарів. 

Найбільше читають

 left direction
 right direction