13December2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ЯК СПІЛКУВАТИСЬ З РОБОТАМИ МОВОЮ ЖЕСТІВ

  • PDF

З роботами краще спілкуватись не «мишкою» та клавіатурою. Про комунікацію з цифровим світом йтиметься у лекції дослідника Левка Іванчука, яка відбудеться у п’ятницю 3 листопада у ВНТУ (ауд. 222 головного навчального корпусу, початок — 12.00)

Подія: лекція на тему "Мова жестів: методи природного спілкування з роботами".

Спікер: Левко Іванчук, дослідник комп’ютерних систем з досвідом 5-річної роботи та навчання у Японії та Канаді (більше про спікера – http://www.livanchuk.com/ ).

Запрошуються: студенти усіх курсів факультетів комп’ютерних систем і автоматики, інформаційних технологій, комп’ютерної інженерії, а також усі ті, кого цікавить комунікація з роботами.

Зміст лекції.
Людство звикло до спілкування з комп'ютерами за допомогою клавіатури та миші. Проте, це дуже обмежена та не надто природна форма комунікації, коли мова йде про роботів. Під час лекції ви дізнаєтесь, як спільні дослідження лектора з Японськими партнерами допомагають розширити можливості комунікації з цифровим світом навколо нас, а також які технології використовуються для розуміння не тільки вербальної мови, а й мови жестів. Слухачі розширять своє уявлення про світ японських інновацій, про їхню філософію до науки та досліджень та багато іншого.

Увага! В ході лекції відбудеться демонстрація роботи обладнання Microsoft Kinect V2.

Лекція проводиться в межах Фестивалю «Дні Японії у Вінниці», який відбудеться 4-5 листопада за підтримки Посольства Японії в Україні та Вінницької міської ради.

Розклад заходів Фестивалю «Дні Японії у Вінниці»:

Найбільше читають

 left direction
 right direction