Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

КУБОК УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ СЕРЕД МОЛОДІ — У СТУДЕНТА ВНТУ ОЛЕКСІЯ ХНИКІНА!

• PDF

Студенти Вінницького національного технічного університету Олексій Хникін (факультет комп’ютерних систем та автоматики, група, група 1СІ-15 ) і Юрій Луценко (факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, група 2КІ-17) взяли участь в Кубку України з плавання серед молоді.

6 листопада у Білій Церкві (Київщина) проходили змагання Кубку України з плавання серед молоді.

У турнірі від Вінниччини брав участь і третій спортсмен — 15-річний Віктор Хникін. Олексій і Віктор — сини дворазового олімпійського призера Павла Хникіна.

Спортсмени змагалися лише в особистому заліку.

Витримавши конкуренцію з найкращими молодими плавцями з усієї країни, юні вінничани виступили чудово!

18-річний Олексій Хникін виборов перше місце на дистанції 50 метрів дельфіном і здобув срібну медаль на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Олексій Хникін також був п’ятим в абсолютній першості.

Це останні змагання Олексія серед молоді. Раніше він неодноразово здобував на них медалі, був чемпіоном і призером України.

З наступного року Олексій виступатиме вже серед чоловіків.

Юні спортсмени вдало поєднують навчання з великим спортом. Віктор і Юрій – кандидати у майстри, а Олексій – вже майстер спорту України.