14December2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

«СТУДЕНТСЬКА ОСІНЬ» ПЕРШОКУРСНИКІВ ВІДБУЛАСЯ!

  • PDF

У Вінницькому національному технічному університеті пройшов традиційний щорічний конкурс сценічних талантів першокурсників «Студентська осінь».

Змагання відбувалися впродовж двох днів — 7 і 9 листопада. І як завжди, відзначалися досить високими вимогами до конкурсантів: вони мали показати не просто концертні номери, а невеличкий спектакль.

Нинішнього року наймолодші студенти ВНТУ готували літературно-музичну композицію «Країни Європи».

Кожен факультет представив на сцені одну з країн Євросоюзу — мовою сценічного дійства розповідали про традиції, історію, мистецтво, про особливості країни.

Найкраще це вдалося першокурсникам факультету менеджменту та інформаційної безпеки. Найемоційніше, найвинахідливіше і найбільш мистецьки досконале сюжетне дійство створили майбутні економісти про свою обраницю — Іспанію.

2 місце за присудом журі вибороли першокурсники факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії. Їхня країна — Англія.

Третю позицію отримала Італія і першокурсники факультету машинобудування та транспорту.

За півкроку до призового місця залишились наймолодші вихованці факультету електроенергетики та електромеханіки. Вони поставили життєву долю Вагнера.

Студенти факультету комп'ютерних систем і автоматики репрезентували Ірландію. І теж викликали в аудиторії захоплення, маючи чимало прихильників.

Студенти інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля створили просто фантастичні декорації! Величезне панно велично і загадково світилося в ультрафіолеті!

В особистих номінаціях найкращою акторкою визнана Яна Бадя з факультету МІБ.

Найкращим актором — Серафім Залізницький (ФЕЕЕМ).

Найкращі номери: танець фламенко, танець-фестиваль (ФМІБ), Максим Сторожук (ФМТ). Вокально-інструментальний номер (ФКСА), Грінчук Марія. Сценічний бій (ФІТКІ). Сцена Вагнера з дружиною (ФЕЕЕМ), Аліна Побірська (ІнЕБМД).

Кращий сценарій — ФМТ,ФІТКІ.

Кращі декорації та оформлення сцени — ІнЕБМД. 

Фотогалереї Сергія Маркова

Студентська осінь 2017. Виступ ФКСА    

Студентська осінь 2017. Виступ факультет машинобудування та транспорту

Студентська осінь 2017. Виступ факультет Факультету менеджменту та інформаційної безпеки

Студентська осінь 2017. Нагородження

 

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction