14December2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

IT-REVOLUTION

  • PDF

18-19 листопада відбудеться одна з найбільш очікуваних подій цієї осені  хакатон IT-Revolution. Це чудова можливість для студентів-програмістів проявити себе та продемонструвати свій талант.

IT-Revolution – це змагання з програмування серед студентів, які традиційно проводиться у форматі хакатону - одному з найпопулярніших форматів змагань в IT-сфері вже п’ятий рік поспіль.

Учасникам необхідно розробити проект, який відповідає поставленому завданню. На виконання команда має лише 24 години, по завершенню яких проект повинен бути готовий до представлення перед суддями.

На хакатоні змагатимуться студенти вищих навчальних закладів України, які прагнуть розвиватись в IT-сфері. Учасники мають пройти відбірковий етап - після цього буде відібрано найкращі команди, які змагатимуться у фіналі.

Відповідно до категорій команди можуть складатись з дизайнерів та програмістів, Android та iOS спеціалістів, back-end та front-end розробників.

Метою заходу є розвиток студентів та забезпечення двостороннього зв`язку між ІТ-компаніями та молодими спеціалістами.

На самих змаганнях будуть присутні ментори з компаній-партнерів, що допомагатимуть командам.

Цього року учасники спробують свої сили трьох категоріях:

Web, Mobile Game, Mobile Application.

Вже другий рік поспіль змагання будуть проходити в креативному просторі Артинов - антикафе та коворкінг, перебування в якому повністю безкоштовне для учасників. Таке розміщення забезпечить найкращі умови для учасників та суддів.

Організаторами заходу є представники BEST (Board of European Students of Technology — Рада студентів технічних університетів Європи) - це неполітична, некомерційна міжнародна організація, діяльність якої, починаючи з моменту створення в 1989 році, направлена на всебічний розвиток студентів.

Локальний осередок BEST Vinnytsia був заснований у 2010 році на базі Вінницького національного технічного університету.

В організації заходу нам допомагають наші партнери Exadel, Binary Studio, Wargaming, Rogmax,  SetUp Debate, Main Academy, Департамент соціальної та молодіжної політики вінницької держобладміністарції та Благодійний Фонд ВНТУ .

Вхід для преси вільний.

Найбільше читають

 left direction
 right direction