16June2019

ЮЛІЯ ДУБОВА — У ТОП-20 НАЙУСПІШНІШИХ УКРАЇНОК У СФЕРІ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

  • PDF

Віце-президент IT-компанії GlobalLogic Юлія Дубова — випускниця Вінницького національного технічного університету, факультету комп’ютерних систем і автоматики.

GlobalLogic Ukraine — IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Співпрацює з понад 2800 розробниками в Україні. GlobalLogic на 4-му місці серед найбільших ІТ-компаній України.

Головний офіс GlobalLogic у Сан-Хосе (Каліфорнія, США).

GlobalLogicInc. загалом налічує понад 12000 спеціалістів в Аргентині, Великій Британії, Ізраїлі, Індії, Китаї, Польщі, Словаччині, США, Україні, Хорватії та Чилі.

Компанія займається розробкою програмних продуктів у таких сферах, як цифрові медіа та телекомунікації, автомобільні технології, охорона здоров'я, фінанси, роздрібна торгівля та електронна комерція.

Український Центр Розвиток корпоративної соціальної відповідальності склав список найуспішніших українок в STEM (Science, Technology, Engineering, Math — Природничі науки, Технологія, Інженерія, Математика).

Отож, ТОП-20 унікальних жінок, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері  

Юлія Дубова відповідає у київському відділенні GlobalLogic за напрямок медіапроектів, у якому задіяно близько 550 осіб. Про те, як поєднувати кар’єру із материнством, де шукати натхнення і які навички зміцнювати, Юлія розповіла тут