22May2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

МАГІСТРАНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – НА «GDG DEVFEST UKRAINE 2017»

  • PDF

У Львові пройшла найбільша технологічна конференція від Googleв Центральній та Східній Європі – «GDG DevFest Ukraine 2017», на якій побував магістрант кафедри програмного забезпечення з ФІТКІ Павло Ставицький (гр. 1ПІ-17м).

Конференція «GDG DevFest Ukraine 2017» присвячена просуванню та обговоренню новітніх технологій у сфері мобільної розробки, веб-розробки та машинного навчання, більшість з яких розроблені компанією Google та були представлені раніше на Google I/O 2017.

На конференції були присутні спікери як з України, так і з країн Європи та США, що працюють у провідних світових ІТ-компаніях, таких як Google, Microsoft тощо. Деякі з них мають титул GoogleDeveloperExpert (GDE), що засвідчує їх високий професіональний рівень, оцінений компанією Google.

Усі доповіді проводились виключно англійською мовою.

Серед основних тем, які розглядались на конференції були:

-       Flutter – кросплатформний фреймворк для створення Androidта IOSдодатків зі спільною кодовою базою з використанням мови програмування Dart.

-        TensorFlow–бібліотека для реалізації машинного навчання.

-    Способи побудови мобільних додатків, що не потребують встановлення на телефон, а саме: progressivewebappsз використанням Angular, а також Androidinstantapps.

-        Мова програмування Kotlin та її застосування у розробці додатків на базі Android.

-      Уніфікація архітектурного підходу для додатків на платформах Android, IOS, Web та Desktopз використанням концепцій Fluxта Redux.

Крім того, були організовані зони віртуальної реальності (VR), де кожен бажаючий міг спробувати дану технологію на собі.

Павло Ставицький готується зараз до розширеного наукового семінару, щоб поділитися отриманими знаннями в галузі новітніх ІТ-технологій з викладачами, аспірантами та магістрантами кафедри програмного забезпечення.

Найбільше читають

 left direction
 right direction