22May2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ!

  • PDF

12 грудня, три роки тому, доцент Вінницького національного технічного університету Ірина Безвозюк потрапила в автомобільну аварію. Отримала важку черепно-мозкову травму. Та ДТП стала катастрофою її долі…

На лікування необхідні величезні кошти. Уже традиційно цього дня студенти і колеги Ірини Іванівни з Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля збирають для неї фінансову допомогу.

Екологічна акція “Не рубай ялинку!”, окрім того була спрямована на донесення до студентів та викладачів, що новорічне оформлення будинків може бути гарним і без використання живих ялинок, що сприятиме збереженню зеленого багатства України – хвойних лісів.

Акція була покликана не тільки попереджувати незаконне вирубування хвойних дерев, а й пропагувати заміну ялинок композиціями із штучних матеріалів, що збереже життя багатьом лісовим красуням, на вирощування яких необхідно багато років і чималі кошти.

В учасників акції була можливість поринути в атмосферу новорічних свят, завдяки придбанню власноруч зроблених композицій та смаколиків.

За підтримки студентського профкому ВНТУ найактивніші групи ЕКО-17 та ЕКО-14 отримали солодкі призи.

Найбільше читають

 left direction
 right direction