13December2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

STEM ЗАПРОШУЄ ДІВЧАТ!!!

  • PDF

Що таке STEM? Це science – наука, technology – технологія, engineering – інженерія, mathematics – математика. STEM-коаліція є громадською спілкою, яка сприяє розвитку цих галузей в Україні.

Програма «ДівчатаSTEM» спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, а також на підвищення віри дівчат у власні здібності та можливість реалізувати себе у науково-технічній сфері. Дівчата STEM - це унікальна спільнота жінок, які зробили успішну кар’єру у науково-технічній сфері. Серед них – топ-менеджери IT і технічних компаній, науковці, представники Міністерств, вишів і громадських організацій. Ці жінки прагнуть розвивати технічні галузі та мріють бачити освічених, натхненних молодих спеціалістів-дівчат, що зацікавлені у побудові технічної кар’єри. Об’єднавши зусилля, жінки можуть на власному прикладі показати дівчатам, що успішні жінки існують у STEM, що у STEM є місце для творчості.

Деталі – FB сторінка @divchataSTEM.

20 грудня об 11.00 у Вінницькому національному технічному університеті, Культурно-мистецькому і просвітницькому центрі, «Польському центрі імені Падеревського» відбудеться зустріч учениць, студенток з надихаючими жінками у STEM.

За чашкою запашної кави жінки розкажуть, як обрали професію, досягли успіху, які труднощі у них були, і які поради  вони б зараз надали дівчатам. Під час спілкування можна буде дізнатись як змінити своє майбутнє, якщо взяти участь у Конкурсі відео «Чому я обираю STEM» і виграти менторську сесію однієї з надихаючих жінок у STEM – впродовж  4-5 місяців.

Запрошую всіх дівчат, які планують навчатись, або працюють у таких галузях, відвідати цей захід.

Реєстрація (обов’язкова): за посиланням
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLrgljGgQZ_vqupr_7ufr_tQvFCdBsT9bXjQB6MlxZ4p_ELw/viewform

Контакти для реєстрації: Оксана Ізакова, (044) 292 02 48,   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Після зустрічі з дівчатами о 15.00 відбудеться «круглий стіл», на який запрошені жінки, які працюють у галузі STEM на Вінниччині, представниці органів влади. Планується обговорення проблем і перспектив реалізації дівчат у цій сфері, їх підтримка і стимулювання.

Організатори заходу – Центр «Розвиток КСВ», ініціатива Дівчата STEM, Генеральний партнер – компанія SAP.

Партнери заходу – ВНТУ, Інститут соціально-гуманітарних наук, Культурно-мистецький і просвітницький центр.

ТОП-20 2017-2018 рр.: Нана Войтенко (Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця), Вікторія Войціцька (Народний депутат України VIII скликання), Катерина Дегтяр (Techstars Community), Алла Ємець (Національна академія наук України), Валерія Заболотна (UnitFactory), Анна Кирій (Архітектурно-проектна група Анни Кирій), Тетяна  Ковальчук-Скороход (Інститут космічних досліджень НАНУ-ДКАУ), Тетяна Коротка (Рада бізнес-омбудсмена), Наталія Лимонова (КМДША, «Snite»), Елла Лібанова (Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи), Дарія Лосєва (Myhelix), Марина Негрей (НУБіП), Надія Омельченко (ІТ-інтегратор), Ольга П’янкова («Іоносат-мікро»), Олена Перерва (УкрСиббанк), Ольга Петрусенко (SAP Ukraine), Ольга Скидан (Miratech), Ольга Тарасова (Carat Ukraine), Олена Хлівна (Fison), Катерина Юрченко (HUB 4.0). 

Світлана ДЕНИСЮК,
директор Інституту соціально-гуманітарних наук,
доктор політичних наук, професор,
член Громадської спілки «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ»

Найбільше читають

 left direction
 right direction