13December2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВІЙСЬКОВІ ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ УНІВЕРСИТЕТІВ NORD І ВНТУ

  • PDF

15 грудня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся урочистий випуск військовослужбовців запасу, учасників АТО і членів їх сімей, які навчались у виші за проектом «Україна-Норвегія».

Реалізація цього проекту, що фінансується Королівством Норвегія, вже кілька років поспіль за різними спеціальностями проходить у ВНТУ за сприяння Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА).

Випускників привітав ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:

«Певен, що знання, отримані в університеті, стануть додатковим потужним рушієм ваших професійних і фінансових успіхів!»

Керівник PR-відділу Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольга Філіна розповідає:

«22 грудня з останнім випуском цього семестру буде 8797 випускників програми. Це з 2003 року. Ми спілкуємося дуже багато з нашими випускниками. Досліджуємо зараз, як змінюється їхнє життя після навчання. Приємно зазначити, що наші випускники активно використовують і набуті знання, і свої дружні стосунки, які виникли під час їхньої участі у програмі, допомагають один одному. Відгуки дуже добрі про роботу викладачів ВНТУ. Варто також відзначити значно вищу мотивацію до навчання. Цього осіннього семестру проект працював у 12 містах України. А загалом маємо партнерів у 16 містах».

«Дуже вдячний викладачам, адже ми отримували практичну і конкретну інформацію, мотивуючу. Особливо таким, як я, хто після АТО, це дуже потрібно. Навчання дуже результативне, тому агітуватиму й свого сина, аби тут на програмі повчився», — зазначив Микола Жиловський.

Усі випускники отримали міжнародний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства Оборони Норвегії, а також спільний диплом університету NORD (Норвегія) та Вінницького національного технічного університету.

Найбільше читають

 left direction
 right direction