13December2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СТУДЕНТИ-ЕКОЛОГИ ВНТУ ЗДОБУЛИ ТРЕТЄ МІСЦЕ У III ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2017»

  • PDF

Інтернаціональна команда студентів-екологів Вінницького національного технічного університету — Сільва Рубіо Луїс Антоніо, Гарсія Камачо Ернан Улліанодт, Анастасія Майданюк та Олег  Доценко вибороли «бронзу» у III Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2017».

Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Національний авіаційний університет, Інститут екологічної безпеки, кафедра екології, Український науково-дослідний та навчальний центр хіммотології та сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин та Спілка хіммотологів.

Проводився конкурс в Інституті екологічної безпеки Національний авіаційний університету.

Мета конкурсу полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем створення екологічно безпечних умов проживання населення України; екологізації транспорту, енергетики, сільськогосподарського та промислового виробництва, комунального господарства; раціонального використання природних ресурсів; впровадження енергозберігаючих технологій в усіх сферах життєдіяльності сучасного суспільства; підвищення рівня екологічної свідомості молоді; удосконалення екологічної політики держави.

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2017» взяли участь чотири студенти-магістри інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля ВНТУ.

Вони представили дві роботи:

Сільва Рубіо Луїс Антоніо, студент групи ТЗД-17м (Еквадор), та Гарсія Камачо Ернан Улліанодт, студент групи ТЗД-17м (Еквадор), презентувати наукову роботу «Лічильник викидів ДВЗ» у номінації «Екологічна безпека у транспортній галузі».

Анастасія Майданюк, студентка групи ТЗД-16м (Україна), та Олег  Доценко, студент групи ЕБ-16м (Росія), захищали наукову роботу на тему: «Використання рослинних відходів для виробництва енергії в Україні» у номінації «Біоенергетика, біомаса та екобіотехнології».

Найбільше читають

 left direction
 right direction