29September2020

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ СТВОРЕНО У ВНТУ

  • PDF

Це засвідчує Меморандум, який учора 26 січня підписали ректор Вінницького національного технічного університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та голова Вінницького Бізнес Клубу В’ячеслав Калініченко. 

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

 Освітній портал ПедПРЕСА


САЙТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

- Подільський науково-технічний ліцей ВНТУ створено в рамках реалізації регіональної стратегії розвитку Вінниччини до 2020 року. Це без перебільшення історична подія для області, адже ліцей істотно підвищить якість підготовки абітурієнтів Вінницького національного технічного університету, - підкреслив Валерій Коровій під час підписання меморандуму на засіданні колегії Вінницької ОДА.

Загалом предметом Меморандуму є взаємовигідне партнерство, котре сприятиме підготовці фахівців для підприємств регіону, розвитку співробітництва в галузі освіти і науки, реалізації спільних інвестиційних та інноваційних проектів.

Така співпраця активніше залучатиме бізнес-спільноту Вінниччини до підготовки висококваліфікованих кадрів для потреб області.

Серед напрямів співробітництва — організація практики та стажування студентів на підприємствах регіону, впровадження науково-технічних розробок, розвиток міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Документ набув чинності із моменту його підписання та діятиме до 2023 року.

А ліцеїсти розпочнуть навчання з 1 вересня 2018 року.

Вчитимуться діти не лише з Вінниці, а й загалом області та регіону. Житимуть вони в гуртожитку університету. Їх навчатимуть кращі учителі Вінниці і викладачі ВНТУ.

В університеті уже думають і над тим, як задіяти юних ліцеїстів в другу половину дня — для них при більшості кафедр працюватимуть наукові гуртки.

У ліцеї діти навчатимуться за кількома спрямуваннями - математичним, фізичним, хімічним, економічним.

Найбільше читають

 left direction
 right direction