16January2019

УРОЧИСТИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ-ЕКОЛОГІВ

  • PDF

31 січня в  Інституті екологічної безпеки та моніторінгу довкілля  відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форми навчання. 20 випускників  отримали путівку в життя – диплом магістра, з яких 12  були з відзнакою.

Урочистості розпочалися з вітального слова директора Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля, заслуженого природоохоронця України, доктора технічних наук, професора Василя Петрука, який звернувся з теплими та мудрими словами до випускників, надихнувши новоспечених магістрів на великі звершення та побажав віри у свої сили та мирного життєвого шляху.

Від імені випускників  виступила випускниця інституту, відмінниця Наталія Кравець, яка  щиро подякувала інституту за можливості, які мала, та бурхливе, насичене, сповнене яскравими емоціями студентське життя. Відеопрезентація про студентське життя випускників зворушила та створила святковий і  ностальгічний настрій. 

Незабутні  музичні вітання для магістрів та гостей  подарували   Ольга Печериця (недавня випускниця інституту) та цьогорічна випускниця Ольга Гуровська.

Дорогі випускники! Щиро вітаємо та бажаємо впевнених й успішних кроків на життєвому шляху!

Згадуйте з посмішкою п’ять із половиною років навчання, адже окрім найкращої освітньої підготовки у стінах університету, ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення.

Любі випускники! Шановні наші магістри! Ми не прощаємось з вами, адже альма-матер завжди чекає на вас!