17February2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

АКСЕЛЕРАТОР ДЛЯ СТАРТАПЕРІВ!

  • PDF

Студенти, магістри, аспіранти, молоді викладачі та науковці мають можливість здобути 300 000 гривень на реалізацію власної ідеї! Але, як відомо, гроші за просто так ніхто не роздає. Тож, для здобуття цієї інвестиції необхідно подати заявку до MHP ACCELERATOR і бути відібраними на першому етапі до 30 кращих стартап-проектів, потенційних учасників акселераційної програми від Radar Tech.

Після короткотривалого навчання та доопрацювання свого стартапу пройти очний відбір в 10 кращих команд, які й будуть занурені в основний цикл навчання. Саме за результатами навчання передбачено пітчінги перед поважним журі за головний приз у 300 тисяч гривень. Саме про це і можливість участі, деталі програми навчання учасникам зустрічі розповідав голова правління RadarTech, керуючий партнер UNIT.City Максим Бахматов.

Зазначена програма реалізовується з ініціативи компанії Миронівський хлібопродукт, з якою у Вінницького національного технічного університету укладено угоду про співпрацю та налагоджено співробітництво.

Від начальника відділу впровадження інновацій МХП Андрія Кияненка студенти почули про значну кількість новацій та застосування сучасних технологічних рішень з метою досягнення найвищих результатів врожайності, транспортування, переробки тощо.

Зокрема, пан Андрій наголосив на широкому впровадженні диджиталізації на їхньому підприємстві та поступове використання штучного інтелекту та машинного навчання для вирішння поточних виробничих завдань.

Підбиваючи підсумки зустрічі, завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент, керівник Стартап Школи «Sikorsky Challenge» Вінниці Костянтин Коваль наголосив, що Вінницький національний технічний університет наповнений можливостями для самореалізації та розвитку особистості, тому студентам варто ефективно використовувати власний час і постійно розвивати свої таланти.

Також він зазначив, що Вінниця надзвичайно стрімко розвивається та підтримує інноваційні проекти й рішення у різних сферах життя вінничан.

Зокрема, запросив охочих долучитись і пройти навчання та розробити власний MVP продукту для збільшення власних шансів на участь в акселераційній програмі в майбутньому.

Читайте більше    МОЖЛИВОСТІ «360» ЗНАЙТИ РОБОТУ МРІЇ

 

Бажаючим пройти навчання  анкета учасника.


Для довідки:

MHP ACCELERATOR – це конкурсна програма від Radar Tech, Agrohub та МХП з підтримки інноваційних стартап-ідей у агро-сфері від підприємців, стартаперів, продуктових команд, а також представників малого та середнього бізнесу.

Фотогалерея Можливості "360". Знайти роботу мрії.

Найбільше читають

 left direction
 right direction