16July2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

У ВНТУ ІНЖЕНЕРНІ ЗМАГАННЯ EBEC CHALLENGE

  • PDF

EBEC Challenge проходитиме з 28 лютого по 2 березня у Вінницькому національному технічному університеті. Реєстрація для команд відкрита до 24 лютого.

Європейські інженерні змагання BEST (ЕВЕС Challenge) — це щорічні інженерні змагання, які проводить міжнародна студентська організація Board of European Students of Technology (BEST). EBEC Challenge проходить у 32 країнах і дає студентам можливість випробувати себе у вирішенні теоретичної чи практичної задачі. До змагань запрошуються студенти усіх інженерних спеціальностей, оскільки сформувавши команду з чотирьох учасників вони повинні вирішити міждисциплінарне завдання у категорії Team Design або у категорії Case Study.

Загалом EBEC дає студентам можливість додаткової практичної освіти та чудову можливість показати себе перед роботодавцями, адже організатори зазвичай запрошують на подію представників місцевих компаній.

Для участі в змаганнях студенти, що навчаються на інженерних спеціальностях формують команди з чотирьох людей. Далі вони можуть виконувати завдання у одній з двох категорій – Team Design або Case Study. В першому випадку потрібно вирішити конкретне технічне завдання протягом обмеженого проміжку часу. Результатом виконання завдання є наявність створеного пристрою, що має відповідати поставленому завданню. В категорії Case Study команди вирішують аналітичні завдання. Обидві категорії закінчуються презентацією напрацювань перед журі.

Переможці локального раунду зможуть взяти участь в національних змаганнях і, у випадку перемоги там, поїхати на загальноєвропейський фінал.

Інфостійки уже розміщені у холі навчального корпусу №2 ВНТУ. Тут можна отримати усю інформацію про змагання, яка цікавить.

Відбуватиметься EBEC Challenge з 28 лютого по 2 березня у Вінниці — у ВНТУ. Реєстрація для команд відкрита до 24 лютого. Подати заявку можна тут .

Найбільше читають

 left direction
 right direction