16June2019

У ВНТУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДОКТРИНУ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ «УКРАЇНА 2030»

  • PDF

Сьогодні у Вінницькому національному технічному університеті відбувся круглий стіл «Від України 2030 до регіональних стратегій».

Мета заходу — обговорити питання забезпечення та створення необхідних умов розвитку Вінницького регіону у контексті бачення України-2030 та механізмів, запропонованих Доктриною збалансованого розвитку «Україна 2030».

«Ми усі зацікавлені, аби розвивався наш регіон. Уже нині наша область має кадрову проблему. Зовсім недавно звітував голова Вінницької облдержадміністрації, і він у своїй доповіді показав, що Вінниччина дуже приваблива для інвестицій. Уже зараз будуються чотири новітні підприємства, два модернізуються за рахунок іноземного капіталу. Вони мають бути забезпечені фахівцями. ВНТУ уже має замовлення на двісті спеціалістів у галузі логістики. Наш університет підписав Меморандум з Вінницькою ОДА і Вінницьким бізнес-клубом про підготовку фахівців на замовлення бізнесу. Отож, потрібно створити умови, аби абітурієнти, які живуть у нашому регіоні, поступали переважно у наші місцеві університети», — зауважив, відкриваючи круглий стіл, ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Грабко.

Сергій Павлов, проректор з наукової роботи ВНТУ, доктор технічних наук, професор: «ВНТУ відомий якістю підготовки фахівців. Власне прагнення університетів до комерціалізації своїх наукових розробок є надійною запорукою розвитку економічного потенціалу країни. Україна має високий потенціал до економічного зростання. Саме на базі наукового потенціалу ми маємо побудувати інноваційно орієнтовану економіку. Ця зустріч є дуже корисною для учених нашого університету».

Презентацію Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» провела Оксана Мельничук, докторант лабораторії політичних та соціальних трансформацій Паризького університету Дені Дідро (Франція), керівник Аналітичної платформи стратегічних комунікацій, співавтор Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030».

У обговоренні і науковій дискусії взяли участь співавтори Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» Олександра Гуменна та Ніна Чала (НУ «Києво-Могилянська академія») та провідні учені-економісти ВНТУ та інших ВНЗ Вінниці.

Модерував захід Микола Небава, декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки ВНТУ.

Найбільше читають

 left direction
 right direction