24June2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

З МАЛОЇ АКАДЕМІЇ — У ВЕЛИКИЙ СВІТ

  • PDF

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся заключний етап ІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального МАН України (технічний напрямок).

У конкурсі взяли участь понад 100 учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів Вінниці та області.

У третьому, заключному, етапі — захисті науково-дослідницьких робіт взяли участь 47 осіб. Переможцями стали 37 учнів.

Відділення математики.

Секція математики – Михайлюк Павло (11клас ВТЛ).

Секція прикладної математики: Міхалакі Вячеслав

Cекція математичного моделювання: Душко Олег. Переможці набрали 100 балів із 100 можливих.

Відділення технічних наук:

переможцями стали: Колотило Дмитро, Руденко Станіслав, Ткачук Олексій, учні 11 -х класів представники наукового товариства МНВЦ «Спадщина» м. Ладижина, (наукові керівники: керівник гуртка-методист МНВЦ «Спадщина», Герасимов О.О, ст..викладач ВНТУ Хомчук А.Ф. Роботи присвячені розробці енергоощаних та енергозберігаючих технологій.

Переможцем також став Мельничук Владислав, учень 11 класу ЗШ І-ІІ ст.- ліцею №7 ВМР. з роботою «Доцільність використання сучасних гаджетів в науково-дослідницькій діяльності загальноосвітніх закладів. (керівник роботи Янкавець О.О.)

Відділення комп’ютерних наук – переможцями стали учні КЗ «Вінницький технічний ліцей» - Бурдейний Володимир, Малініч Павло, Бернадзіховський Владислав, Іваненко Денис, Томчук Іван (керівник вчитель технічного ліцею Єфременюк Н.В.)

Цікаві роботи представили в секції фізики Поляруш Нікіта та Столяров Андрій, які вибороли перші місця.

Заслуговують уваги роботи учнів, які теж вибороли призові місця наукового товариства «Академія» Козятинського ліцею — Цимбалюк Катерини, Гуменюк Юлії, Заїчка Олександра (керівники робіт Хринюк В.В. та Ярош О.Д.,вчителі закладу).

У секції економіки переможцями стали - Конюк Людмила, учениця 11 класу Озаринецької ЗШ І-Ш ст. Могилів-Подільського району «Роль використання альтернативних джерел енергії та енергозбереження у Вінницькій області» та Янковська Яна, 11 клас ЗШ І-Ш ст.№18 ВМР «Міжнародна трудова міграція та її вплив на розвиток економіки України» (керівники Грушко В.І., Зянько В.В.)

У секції астрономії та астрофізики переможцями стали Кавунець Даша 9 клас (Вінницький технічний ліцей), Довгань Богдана (10 клас НВК: ЗШ І-Ш ст..- гімназія №30 ВМР), керівник Почапська Н.І.)

Найбільше читають

 left direction
 right direction