05December2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ДИПЛОМИ ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗІ «ЕНЕРГЕТИКА» ОТРИМАЛИ СТУДЕНТИ ВНТУ

  • PDF

Дипломи переможця отримали четвертокурсники факультету електроенергетики та електромеханіки Володимир Голодюк та Владислав Лисий у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

У Приазовському державному технічному університеті (м. Маріуполь) відбулась підсумкова науково-практична конференція конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України № 605 від 18.04.2017  року «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів (курсантів), стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Основними завданнями Конкурсу є: виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

У 2017/2018 навчальному році» ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» призначено базовим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

Доцент кафедри електричних станцій та систем ВНТУ Олександр Рубаненко виступає на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика» у Приазовському державному технічному університеті

Конкурс проводився за наступними напрямками:

енергетичні системи та комплекси;
електричні станції, мережі і системи;
енергоресурсозбереження та екологічні аспекти в енергетиці;
якість електричної енергії;
промислова теплоенергетика; технічна теплофізика та теплотехніка в галузях промисловості;
перетворювання відновлюваних видів енергії;
теплові та ядерні енергоустановки; енергоменеджмент.

Від ВНТУ в конкурсі взяли участь три студенти.

Диплом переможця першого ступеня здобув студент четвертого курсу Володимир Голодюк (факультет електроенергетики та електромеханіки) з роботою «Робота фотоелектричних станцій за заявленим графіком генерування».

Володимир Голодюк отримує свою нагороду і подяку для наукового консультанта

Науковий консультант Володимира Голодюка – доцент кафедри електричних станцій ти систем Комар В’ячеслав Олександрович.

Диплом переможця другого ступеня виборов студент четвертого курсу Владислав Лисий з роботою на тему «Вдосконалення засобів контролю ізоляції відносно «землі» мереж оперативного постійного струму електричних станцій».

Науковий консультант Владислава Лисого – доцент кафедри електричних станцій та систем Рубаненко Олександр Євгенійович.  

Владислав Лисий і його науковий консультант Олександр Рубаненко (в центрі світлини)

Викладачі ВНТУ Комар В.О. та Рубаненко О.Є. від голови Галузевої конкурсної комісії, ректора ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», одержали подяки.

Постійний спонсор конкурсу — компанія REHAU студентів-переможців заохотила подарунками — презентувала рюкзаки.

Проректор з наукової роботи ПДТУ Ігор Ленцов від імені ректорату подякував студентам за участь у конкурсі та за гарні результати.

 

Від імені ВНТУ переможців привітав ректор ВНТУ, професор Володимир Віталійович Грабко, який подякував студентам та їх консультантам за сумлінне ставлення до навчання
  

Найбільше читають

 left direction
 right direction