25August2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

З ІНІЦІАТИВИ ВИКЛАДАЧА ВНТУ У ВІННИЦІ ВІДКРИЛИ ЄДИНИЙ У ЄВРОПІ МУЗЕЙ МОДЕЛЕЙ ТРАНСПОРТУ

  • PDF

Асистент кафедри автомобілів та транспортного менеджменту Вінницького національного технічного університету Олександр Вдовиченко зібрав унікальну колекцію автомодельок. Відсьогодні, 27 квітня, його колекція в основі музею моделей транспорту, який з оркестром відкрився на вулиці Соборній.

Освітній портал ПедПРЕСА

Міністерство освіти і науки України

Вінницький естрадний оркестр Vin-Bend додав події мелодійності. Як і клаксон. Його використали замість тривіальної червоної стрічки.

Перед відкриттям музею зафіксували рекорд України — в експозиції 5037 модельок машин.

«Це унікальний та єдиний в Україні музей моделей транспорту. Наскільки мені відомо, такого формату музею немає в усій Європі. Колекція моя починалася з 1973 року, коли ще навчався у другому класі і купив перший колекційний автомобіль за один карбованець «Фіат 125» Донецької фабрики іграшок. Це не просто музей, а музей-клуб вінницьких колекціонерів, який нещодавно був нами створений. Члени клубу надали свої самі цінні моделі до музею. Також тут існуватиме унікальна бібліотека, яка має більше 3000 примірників книг та журналів. Створений спеціальний клас, де проводитимемо навчання з дітьми та студентами», — зазначив власник колекції, директор Вінницького музею моделей транспорту Олександр Вдовиченко.

Вінницький музей мініавтівок, безсумнівно, приваблюватиме гостей Вінниці. І до того ж слугуватиме чудовою профорієнтацією, неординарно популяризуючи затребувану спеціальність «автомобілі та автомобільне господарство», якої навчають у Вінницькому національному технічному університеті.

 

Читайте більше   ВИКЛАДАЧ ВНТУ ВІДКРИВ У ВІННИЦІ ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ МУЗЕЙ МОДЕЛЕЙ АВТО

Внезабарі в новому музеї планують провести перший в Україні з’їзд колекціонерів моделей транспорту.

Нині таке хобі — дуже дороге задоволення. Тож, з’їдуться справдешні ентузіасти.

Окрім легковиків, в експозиції є модельки залізничного, громадського, пожежного транспорту, мотоцикли, військова техніка, літаки.

Міський голова Сергій Моргунов: «Це гарна подія для нашого міста, ми досить серйозно працюємо щодо створення різних історичних та сучасних локацій. Думаю, що це та родзинка, яка доповнює усю ту палітру місць, де вінничани і гості нашого міста могли б гарно провести час. Музей унікальний є тим, що його основою є приватна колекція. Я хочу подякувати ентузіасту Олександру Вдовиченку, який більше 45 років займається цією справою. Думаю, музей буде цікавим і підростаючому поколінню з точки зору вивчення історії транспорту, зокрема і вінницького».

Музей транспорту відчинений для відвідувачів щоденно — з 12 до 21 години.

Найбільше читають

 left direction
 right direction