27June2019

IT-SCOUTS SPRING 2018 ПЕРЕДАЄ ЕСТАФЕТУ ЛІТНІМ ТАБОРАМ МОЛОДІЖНОГО РУХУ IT-SCOUTS

  • PDF

12 травня Вінницький національний технічний університет в черговий раз організував змагання інтелекту та знань для учасників IT-SCOUTS та всіх зацікавлених дітей. Вони мали змогу долучитись до вивчення сучасних технологій.

Інженерні змагання відбулись у декілька етапів.

Розпочалось дійство з квесту із завданнями по веб програмуванню від осередку європейської студентської інженерної спілки BESTта завданнями на командну роботу від вінницького осередку національної скаутської організації Пласт.

За сценарієм квесту команди, виконуючи окремі завдання, отримували веб-сайт з певним технічними елементами. Цим учасники демонстрували знання, які вони здобули протягом навчання в гуртках під час поточного навчального року.

Цікавим продовженням стали й наступне змагання — керування роботами за допомогою пульту Variety Blocks та мобільного додатку mBot.

Учасникам змагань надзвичайно сподобалось визначати власну вправність дистанційного керування роботами. Більшість дітей, що брали участь в IT-SCOUTSspring, займались у гуртках з Web-програмування та робототехніки. Тож, організатори подбали, аби вони змогли продемонструвати знання та навики своїм одноліткам — насамперед тим, хто вперше завітав на захід.

ІТ-скаути із задоволенням демонстрували власні вміння й досягнення — розроблені Інтернет сайти та роботизовані аналізатори температури оточуючого середовища з світловою та звуковою індикацією поточного стану.

Автори кращих робіт були відзначені організаторами, а всі учасники отримали сертифікати.

Захід також викликав бурхливі позитивні емоції батьків ІТ-скатів, які уважно спостерігали за успіхами власних чад.

Лише восени діти почали навчання вебпрограмуванню та робототехніці у Вінницькому національному технічному університеті. А скільки набули вмінь за цей невеликий проміжок часу!

Організаторам було надзвичайно приємно чути вдячні слова батьків.

Проведення IT-SCOUTSspring2018 відбувалось за підтримки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Надзвичайно приємна новина — нині знову працюватимуть літні табори IT-SCOUTS для дітей віком 10-14 років. Відпочиваючи і розважаючись, діти набуватимуть сучасних інженерних навиків.

 Торік впродовж літа у Вінницькому національному технічному університеті відбулись 4 двотижневих табори IT-SCOUTS, участь в яких взяли майже півсотні дітей.

Читайте більше ЛІТНІ ТАБОРИ МОЛОДІЖНОГО РУХУ IT-SCOUTS НА БАЗІ ВНТУ

 Організатори молодіжного інженерного руху IT-SCOUTSзацікавлені у співпраці з бізнесом, аби з допомогою меценатів забезпечувати юнь новими сучасними навчальними засобами.

Найбільше читають

 left direction
 right direction