16June2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

У ВНТУ 1 ВЕРЕСНЯ ВІДКРИЮТЬ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

  • PDF

Подільському науково-технічному ліцею для обдарованої молоді університет уже виділив 1400 м2 навчальних площ та надав гуртожиток для учнів.

1 вересня у Вінниці відкриється новий навчальний заклад – Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді, який працюватиме в рамках реалізації тристоронньої угоди між Вінницьким національним технічним університетом, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Департаментом освіти і науки ОДА.

Читайте більше  ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ РОЗПОЧИНАЄ НАБІР

«Уже призначений директор та укладені відповідні угоди з Національним технічним університетом, - повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк. – Університет виділив для ліцею 1400 м2 та надав гуртожитки для учнів. Навчальною програмою передбачено додаткові години для позакласної роботи, лабораторних та технічних робіт. Особливо приємно, що у новоствореному навчальному закладі будуть працювати багато відомих, заслужених викладачів. На мою думку, ліцей стане родзинкою освітньої системи Вінницької області. Сподіваюсь, що обдаровані діти Вінниччини прагнутимуть до навчання у цьому закладі та отримають якісну допрофесійну підготовку.

www.vin.gov.ua

Найбільше читають

 left direction
 right direction