30September2020

ЧИ ПОТРІБЕН ПРОГРАМІСТУ УНІВЕРСИТЕТ?

  • PDF

Випускник кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету, а нині вже викладач цієї кафедри Євген Шемет, котрий стажувався у Гарвардському університеті, Бостон, США: 

«Спершу одразу після завершення навчання в університеті, було враження що більшість отриманих знань не мають практичного застосування. Але коли ти ростеш, коли з’являється своя команда, коли ускладнюються завдання і збільшується відповідальність, виявляється, що усе більше і більше відчувається корисність інформації, яку отримав в університеті. Так стверджує і Вадим Мацішевський, теж випускник кафедри КН, мій одногрупник.

Читайте більше КУРС CS50 ГАРВАРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЧИТАЄТЬСЯ ВНТУ  

Також я проводив співбесіди якийсь час і я там дуже відчув різниці між людьми, які закінчували університеті і які не закінчували. З випускниками університету набагато простіше говорити, бо у них є база. Людина, яка не має освіти, виходить лише зі свого досвіду, а людина, котра має університетську освіту, уміє аналізувати. На співбесіді мені не обов’язково, щоб людина знала відповіді на всі питання. Для мене важливо, що людина може працювати і вирішувати проблеми».

Читайте більше  «ГАРВАРД НАБАГАТО БІЛЬШЕ СХОЖИЙ НА ВНТУ, АНІЖ МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ!» — ЄВГЕН ШЕМЕТ

Завідувач кафедри комп’ютерних наук ВНТУ, доктор технічних наук, професор Андрій Яровий: «Женя Шемет дуже серйозний фахівець. Він один із головних розробників веб-сервісу Євротаксі у Вінниці (до речі, один із перших подібних сервісів у Вінниці). Це онлайн сервіс, коли ви через смартфон можете замовити собі таксі. За градацією у нього рівень програміста senior. Зарплата в університеті не є фактором, який може зацікавити такого рівня фахівця. Отож, причина чому він вирішив стати викладачем — бажання не лише розвиватись самому, а й бачити навколо себе успішних людей».

Читайте більше   «ПРОГРАМУВАННЯ НЕЗАБАРОМ НЕОБХІДНЕ БУДЕ УСІМ!»

Найбільше читають

 left direction
 right direction