16February2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ДВІ ГОЛОВНІ НАВИЧКИ ДЛЯ ПРОГРАМІСТА

  • PDF

Випускник кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету, а нині вже викладач цієї кафедри Євген Шемет, котрий стажування у Гарвардському університеті, Бостон, США:

Професор Гарвардського університету Девід Маллан, автор курсу CS50, і викладач ВНТУ Євген Шемет (праворуч) у Гарварді

«Світ змінився. Нема сенсу запам’ятовувати таблиці. Я випускався з нашої кафедри 9 років тому. І вже тоді на державних іспитах нам дозволяли користуватися чим завгодно. Адже інженер має в обмежений час прийняти рішення, а обмежувати його в доступі до інформації нема сенсу. Нині ні на олімпіадах, ні на співбесідах доступ до Гугл не забороняється. Є бажання — гугли. Нагуглиш — молодець. Раніш люди, які володіли табличними знаннями, були потрібні і мали сенс. Хоча структуровані енциклопедичні знання важливі, адже людина може знайти зв’язки між речами, які експерт однієї сфери не може знайти.

Читайте більше ЧИ ПОТРІБЕН ПРОГРАМІСТУ УНІВЕРСИТЕТ 

Без знання англійської зробити кар’єру нині неможливо. Навіть у моєму курсі є зробив розділ російськомовної літератури, але це дві посередні книги (українською взагалі, на жаль, немає), а проти них 10 топових англомовних. Я уже давно читаю фахові книги лише англійською. Хоча книги нині — це трохи застарілий формат, вони з’являються запізно. Але книги — це структура. Тому я люблю книги, адже це такий собі шар, котрий закриває етап. А російськомовні книги виходять на 1-2 роки пізніше, коли в них уже немає сенсу. Уже усе змінилося.

Англійська мова і вміння використовувати Гугл — це дві головні навички нині для програміста. А програмувати з цими навичками людина навчиться».

Найбільше читають

 left direction
 right direction