23May2019

«ZERO-ENERGY HOUSE BLOCK» ДОЦЕНТА ВНТУ ЮРІЯ БІКСА — СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ СТАРТАП ШКІЛ «SIKORSKY CHALLENGE»

  • PDF

Цьогорічним підсумком навчання української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» став спільний випуск та презентація кращих стартап-проектів 8-ми стартап шкіл на базі вітчизняних університетів.

Зокрема і Вінницького національного технічного університету.

 

Стартап школа Вінниці представляла рекомендовані найякісніше пропрацьовані інженерні бізес-ідеї з потенційною можливістю до масштабування:

1. «Zero-energy house block» (автор Бікс Юрій, к. т. н., доцент ВНТУ) ;
2. «Easy help» (Маслий Роман, Щерба Валентина к. т . н., доцент ВНТУ та аспірантка з ВНМУ) ;
3. BlueSet (Білоконь Владислав, Рекута Юлія, Кравчук Володимир – студенти ВНТУ).
4. «Садок вишневий» (представник бізнесу - Шкляренко Валерій).

Крім того, вінницьку стартап школу представляли ініціатори її заснування професор Роман Квєтний та доцент Костянтин Коваль.

Рівень підготовки та проробки кожного проекту, який презентувався у Києві, був різним, що природньо, оскільки всі проекти мають свою цільову аудиторію, галузь застосування та потрібні ресурси для реалізації.

Одним з переможців у відкритому голосуванні присутніх визнано – «Zero-energy house block» — енергоефективний теплоблок з натуральних матеріалів для малоповерхового будівництва.

Фінал конкурсу української мережі стартап шкіл «Sikorsky Challenge» — це було незабутнє дійства інноватики, драйву, гарного настрою та нових контактів.

Отож, Стартап школа Вінниці запрошує талановитих студентів, молодих науковців, і викладачів приєднатися — спробувати себе у ролі стартаперів й зреалізувати власні ідеї!

Найбільше читають

 left direction
 right direction