23May2019

ТРЕТЬОКУРСНИК ВНТУ ВЛАДИСЛАВ БІЛОКОНЬ НАВЧИВСЯ ВПРОВАДЖУВАТИ МІСЦЕВІ ІНІЦІАТИВИ

  • PDF

Впродовж 18-20 липня у Вінниці відбувся тренінг «Соціальний розвиток через місцеві ініціативи», зорганізований за підтримки найстарішого політичного фонду Німеччини — фонду Фрідріха Еберта. У навчанні взяли участь 30 осіб з різних областей України.

Літо – пора канікул та відпочинку. Але не відпочинком єдиним живуть студенти Вінницького національного технічного університету. Вони намагаються поєднувати відпочинок із пізнанням чогось нового.

Уже третьокурсник факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії (кафедра програмного забезпечення) Владислав Білоконь, приміром, вирішив отримати нову порцію знань та дізнатись, як лобіювати громадські ініціативи, де шукати ресурси для їх реалізації та які існують механізми участі громадян у прийнятті рішень органами влади.

Подавши заявку на участь у тренінгу, він був відібраний на участь у навчанні.

За словами Владислава, весь час навчання проходив цікаво, різні майстер-класи давали можливість розкритись кожному учаснику цього навчального заходу, за що велика подяка всім тренерам та громадським організаціям: «Ресурсно-інформаційному центру «Громади Вінниччини», «Інституту розвитку демократії та регіональних ініціатив» та Вінницькому обласному осередку Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», які за підтримки фонду Фрідріха Еберта організували такий цікавий та корисний захід.

Після триденного тренінгу його учасники отримали сертифікати та обмінялися контактами для реалізації спільних ініціатив.

Найбільше читають

 left direction
 right direction