23May2019

KNESS GROUP ТА ВНТУ УКЛАЛИ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ

  • PDF

Міжнародна компанія KNESS GROUP, яка розробляє та втілює проекти традиційної та відновлюваної електроенергетики, сприятиме модернізації технічної бази Вінницького національного технічного університету.

Також фахівці KNESS GROUP проводитимуть у виші заняття, а найкращих студентів компанія навіть стимулюватиме матеріально.

Перший заступник директора підприємства Юрій Таранюк:

«Наша компанія довгий час працювала в галузі традиційної енергетики, а вже в 2012 році вийшли на новий напрямок – альтернативна енергетика. У 2015 році ми вирішили розпочати власне виробництво і зараз ми вже маємо власний R&D центр, а отже власні розробки. В 2016 році компанія започаткувала ще один напрямок діяльності – експлуатація енергоустановок і на сьогодні по всій країні ми експлуатуємо більше 300 МВт  енерго об’єктів, а це близько 40 підстанцій. Цьогоріч ми почали будівництво заводу сонячних панелей. Потужність виробництва першої черги заводу складатиме 200 МВт/рік, після запуску другої черги – ця потужність подвоється, а в результаті буде створено 400 нових робочих місць».

KNESS у 2018 році будує три власні сонячні електростанції загальною потужністю 33,9 МВт за фінансування Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Об’єкти будуть споруджені до кінця року в Іллінецькому, Тульчинському та Погребищенському районах.

Голова Спілки підприємців «СТІНА» Олександр Печалін зініціював створення кластеру, що дасть змогу поєднувати науку, освіту, бізнес та владу. Отож, до осучаснення наукової бази університету будуть залучені енергетичні компанії регіону. Вигода обопільна — згодом вони матимуть де брати спеціалістів високотехнологічного виробництва.

Найбільше читають

 left direction
 right direction