16June2019

ЛІТНІЙ ТАБІР IT-SCOUTS ВНТУ ЗАПРОШУЄ ШКОЛЯРІВ 10-14 РОКІВ

  • PDF

Основи веб-програмування, розробка ігор та сайтів, робототехніка, растрова та векторна графіка, а ще майстер-класи та активний відпочинок — пізнаючи нове, IT-скаути відпочиватимуть впродовж нової, цього літа, на жаль, уже останньої табірної зміни, що триватиме 13-23 серпня.

Другий рік поспіль Вінницький національний технічний університет стає центром цікавого, змістовного і активного відпочинку та розвитку для школярів.

Кожен з учасників в межах своїх знань та навиків виконує завдання використовуючи сучасні програми створюючи свої перші сайти, відео, своїх власних роботів.

Діти надзвичайно задоволені, коли їх ідеї втілюються у результат, що можна продемонструвати друзям і батькам.

Галина Сегеда, мама IT-скаута Роми Сегеди:  «Дякуємо організаторам Вінницькому національному технічному університету за чудову можливість для дітей провести літні канікули з користю. В таборі IT-Scouts мій син поєднував навчання і відпочинок. Програмування, робототехніка, фотошоп, а потім прогулянки та розваги. Море позитивних емоцій та нові друзі».

Марина Шаловінська: «Висловлюю велику вдячність за таку цікаву і потрібну роботу. Моя дитина зацікавлена і щаслива, а мені більшого і не треба! Син приходив додому стомлений і задоволений, очі горіли, коли розповідав про те, що нового пізнав і навчився. Дуже дякую! Швидко пройшли два тижні табору!»

Справді, непомітно пролітає час у таборі. Після навчальних занять, смачний обід, а потім нові цікаві можливості… Тож, друга половина дня це змістовне дозвілля для розвитку різноманітних талантів дітей та представлення їм інженерних напрямків освіти.

Дітей під час табірної зміни знайомлять з європейським осередком студентської інженерної спілки BEST, національною скаутською організацією “ПЛАСТ”, проводять для них інтелектуальні турніри, знайомлять з роботою 3D-принтерів, зорганізовують екскурсії у провідні ІТ-компанії, квести, тренінги, відвідування скеледрому і боулінгу.

А після табірної зміни діти отримують сертифікати та брендові подарунки.

Отож, у шкільної юні ще є шанс приєднатися до молодіжного технічного руху IT-SCOUTS! Заключна табірна зміна стартує у понеділок 13 серпня.

А вже з вересня всіх охочих очікують гуртки, хакатони та інші навчальні активності від IT-SCOUTS.

Організаторам табору надзвичайно приємно отримувати вдячні відгуки батьків та бачити захоплені погляди дітей, надзвичайний позитив і енергія дітей стимулює до розвитку напрямків роботи та можливостей для самореалізації наших ІТскаутів.

А також організатори вдячні всім партнерам та друзям, хто допомагає пропагувати новітні технології серед школярів.

Найбільше читають

 left direction
 right direction