23May2019

ВИКЛАДАЧІ ВНТУ В'ЯЧЕСЛАВ ДЖЕДЖУЛА ТА ІРИНА ЄПІФАНОВА СТАЖУВАЛИСЬ У ПОЛЬЩІ

  • PDF

Професор кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ, доктор економічних наук В'ячеслав Джеджула та доцент цієї кафедри, кандидат економічних наук Ірина Єпіфанова у липні пройшли міжнародне наукове стажування у Люблінській політехніці (Республіка Польща).

В умовах глобалізації досить важливо володіти сучасною, новітньою інформацією. З цією метою викладачі кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ  постійно працюють над самовдосконаленням, опрацьовують сучасні світові джерела інформації, проходять стажування.

Нині, перебуваючи у Люблінській політехніці, В'ячеслав Джеджула й Ірина Єпіфанова ознайомились із особливостями освітнього процесу у вишах Польщі, відвідали Центр інновацій та передових технологій.

У Центр інновацій та передових технологій вони досліджували особливості фінансування освітніх проектів за рахунок грантів ЄС, можливості впровадження та використання сучасних досягнень науки і техніки в навчальному процесі, можливості трансферу інновацій.

Крім того, викладачі ВНТУ мали можливість ознайомитись із сучасними розробками у сфері енергозбереження, зауважили позитивний досвід Люблінської Політехніки щодо використання альтернативних джерел енергії для забезпечення потреб у тепловій та електричній енергії.

Найбільше читають

 left direction
 right direction