05December2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ СЬОГОДНІ,1 ВЕРЕСНЯ, ВІДКРИЛИ ПРИ ВНТУ

  • PDF

150 здібних до точних наук школярів з усієї Вінниччини стали учнями ліцею Вінницького національного технічного університету. Набір до 8-11 класів математичного та ІТ-профілю продовжено до 10 жовтня.

Право на першовересневу лінійку внести державний прапор України доручили учневі 11-го класу Максиму Луканову, котрий закінчив 10 класів Капустянської школи Тростянецького району та успішно склав випробування до Подільського ліцею, й ученицям 8-го ІТ-класу Вікторії Кондратюк й Аліні Гавенді.

Ліцеїсти поклали квіти до меморіальної дошки четвертокурсника ВНТУ Володимира Мухи. Двадцятилітній юнак загинув у бою під Луганськом на світанку 21 липня 2014 року. Він був добровольцем 24 штурмового батальйону спеціального призначення «Айдар».

Очільники області на урочистостях з нагоди відкриття запевнили, що новий навчальний заклад Вінниччини не поступатиметься за рівнем підготовки аналогічним ліцеям провідних вишів держави — Українському фізико-математичному ліцею Київського національного університету імені Шевченка, ліцею Харківського національного університету імені Каразіна чи ліцею Львівського національного університету імені Франка.

Читайте більше  ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ СТВОРЕНО У ВНТУ

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій: «Ми створили всі належні умови, які даватимуть можливість талановитим дітям з усієї Вінницької області отримувати якісні знання, які дадуть їм можливість вступити у найкращі виші України. Ідея створення ліцею була підтримана як з боку обласної державної адміністрації, так і обласної Ради».

В урочистостях взяли участь заступник голови ОДА Ігор Івасюк та в.о. директора департаменту освіти ОДА Володимир Буняк.

Валерій Коровій вручив в.о. директора Подільського науково-технічного ліцею Віталію Козаченку два сертифікати на 724 тис. грн для придбання комп’ютерного та мультимедійного обладнання для кабінету математики.

До початку навчального року уже використано понад 1,5 млн. грн. на технічне оснащення ліцею.

А ВНТУ для ліцею надав 1400 мплощі — цілий поверх одного з найновіших своїх навчальних корпусів, де навчаються студенти факультету електроенергетики та електромеханіки.

Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко: «Науково-педагогічний колектив університету, який складає понад 70 докторів наук і понад 400 кандидатів наук радо долучиться до навчального процесу ліцею».

В університеті уже думають і над тим, як задіяти юних ліцеїстів в другу половину дня — для них при більшості кафедр працюватимуть наукові гуртки.

Ліцеїсти перебуватимуть повністю на державному утриманні — безоплатно мешкатимуть в гуртожитку університету, матимуть п`ятиразове харчування.

Ліцеїст Данило Щербатий: «Надалі я планую навчатись саме у Вінницькому національному технічному університеті на факультеті електроенергетики».

Читайте більше  ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВНТУ НАБИРАЄ ЗДІБНИХ ДО ТОЧНИХ НАУК ШКОЛЯРІВ 8-11 КЛАСІВ

Працюватиме ліцей у рамках реалізації тристоронньої угоди між Вінницьким національним технічним університетом, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницьким Бізнес Клубом.

А повністю навчально-виховний процес обійдеться обласному бюджету у близько 5 млн грн.

Найбільше читають

 left direction
 right direction