26May2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

BEST МОЖЛИВОСТІ. СТУДЕНТКА ВНТУ ВЛІТКУ НАВЧАЛАСЬ В АВСТРІЇ

  • PDF

Третьокурсниця кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету Алла Штокал цього літа була учасником освітнього літнього курсу від BEST у найкомфортнішому місті світу — Відні

Курс Fantastic flows and how to simulate them стосувався механіки рідин із з купою справжніх експериментів з неньютонівськими рідинами.

«На лекціях ми бавилися як діти, або як справжні чаклуни. — Розповідає Алла. — Атмосфера курсу була неймовірною — вперше зустрічаєш 22 незнайомі людини, а через кілька днів вони стають рідними, наче знаєш їх все життя!»

Для Алли це був уже третій курс від BEST.

Читайте більше СТУДЕНТКА ФІТКІ ВЧИЛАСЯ 3D МОДЕЛЮВАННЮ У БАРСЕЛОНІ

 

Тому дівчина уже знала чого сподіватися.

«Але нині отримала навіть більше! Цього разу за один курс – дві країни! У нас був триденний вікенд тріп до Братислави і відвідини велетенського замку на неймовірній висоті. У такі моменти спадає на думку лише одне – щастя є! І воно є у BEST курсах, пригодах, друзях і таких теплих спогадах!»

Тож, порада від Алли молодшим студентам ВНТУ:

«Прагніть взяти від життя все і воно вам дасть набагато більше!»

Довідка. BEST (BoardofEuropeanStudentsofTechnology) — Рада студентів технічних університетів Європи. Неурядова, неполітична, неприбуткова студентська організація. BEST підтримують близько 3,800 волонтерів, які є членами локальних осередків BEST у 95 технічних університетах 32 країн.

Найбільше читають

 left direction
 right direction