25August2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

«НЕМАЄ ПОЛЬОТУ БЕЗ КРИЛ!» — НІКА ТОКАРЕНКО ПРО КУРС ВІД BEST І ПРО ЗАМОК ДРАКУЛИ

  • PDF

Другокурсниця факультету комп’ютерних систем і автоматики (спеціальність «інформаційні системи та технології») Ніка Токаренко навчилась проектувати крила літаків на освітньому курсі BEST«Aircrafts: there's no flying without wings».

«Моя шкала радості просто вибухнула, коли я дізналась що я одна із 22 студентів технічних університетів 17 країн Європи, які пройшли на курс, адже мене чекало неймовірне місто — Брашов, Трансільванія. Місто де жив сам граф Дракула мене вражало кожного дня все більше, і саме тут я зрозуміла, що таке жити на повну, навчатись, пізнавати світ, знаходити друзів та не мати часу на сон. Хіба це не ідеальне студентське життя?» — ділиться емоціями Ніка.

Спершу було дещо складно з англійською.

«Але з кожним днем призвичаювалась. І вкінці курсу уже не було проблем зі спілкуванням — англійська допомогла і познайомитись з усіма, і подружитися. Нашим завданням було проектувати крила літаків різних повітряних суден — пасажирських, вантажних тощо. Працювали в різних програмах. Потому були практичні завдання. Власне в Трансільванії було захоплююче і містично — замок Длакули, Чорна церква, піднімались на гору, де великими літерами написано «Брашов». Брашов має два центри — сучасний й історичний. Ми жили в гуртожитку в історичному центрі. Дуже красиві вулички, схоже на Італію. До того ж місто оточене горами, покритими зеленню».

Минув лише перший рік студентського життя Ніки, але вже стільки неймовірних спогадів, емоцій та прийнятих рішень!

«Одним із найзначущіших — вступ в європейську організацію BEST. Тоді, на першому курсі, я наважилася стати членом цього студентського об'єднання, де і дізналася про багато можливостей для молоді, а саме — BEST Courses. Тоді мене це дуже зацікавило, адже хто не хоче поїхати за кордон на найцікавіші курси, та ще й з найкращими social activities?

Бест спрямований на розвиток студента. Ми зорганізовуємо різні івенти, де можемо спробувати себе в різних сферах. А в майбутньому це дуже допомагає при працевлаштуванні. Спершу не все розуміла, але згодом я уже була головним організатором однієї події. BEST має внутрішні події і зовнішні. Зовнішні, коли ми залучаємо до дійства інших студентів. А я була організатором внутрішньої події — Motivation weekend. Там були тренінги по мотивації, плануванні часу тощо. Але тільки для членів BEST».

Ніка справді щиро мотивує студентів університету долучитись до BEST.

«Не втрачай свою можливість шалено та продуктивно провести свій час в якомусь із куточків Європи!

Всі мріють про таку можливість, так ось же вона! Від тебе тільки —

• мотиваційний лист 
• закордонний паспорт
• та додати хоча б мінімальне знання англійської.

Хочу щоб студенти ВНТУ почали подорожувати ще більше завдяки BEST Courses!» — емоційно стверджує Ніка.

Найбільше читають

 left direction
 right direction