24May2019

КАТЯ РОЗВОДЮК ЗДОБУЛА КОРОНУ НАЦІОНАЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОДИ, ГРАЦІЇ І ТАЛАНТУ «ПЕРЛИНА УКРАЇНИ»

  • PDF

Учениця 10-ІТ класу Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді Вінницького національного технічного університету Катерина Розводюк стала бронзовим призером дев’ятого National festival of fashion, grace and talent «PEARL OF UKRAINE 2018»..

А виховав таку вродливу і розумну перлинку кандидат технічних наук, доцент кафедри електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті, науковий керівник Центру електронних комунікацій InterCEC ВНТУ Михайло Розводюк разом з дружиною Оксаною, котра працює провідним інженером науково-дослідної лабораторії екологічних досліджень та екологічного моніторингу ВНТУ.

«Донька Катя донедавна навчалась у фізико-математичній гімназії №17. Нині там у ФМГ №17 продовжує навчання син Ярослав (4 клас). Саме в гімназії навесні, в квітні, Катя здобула звання «Міс Гімназія – 2018». Катя закінчила художню школу з малювання, має диплом з макіяжу «Junior Profi». Вивчає програмування в «Вінницькій ІТ-академії», — розповідає Михайло Петрович.

Дев’ятий National festival of fashion, grace and talent «PEARL OF UKRAINE 2018» проводився в місті Бодрум у Туреччині і трактувався як національний телевізійний конкурс-фестиваль.

Офіційна мета фестивалю — знайомство жителів європейських країн з національною й сучасною творчістю України, створення телепрограм, фотозвітів і промороликів для глядачів Туреччини та України про національний фестиваль моди, таланту й грації «PEARL OF UKRAINE 2018»; презентація манекенників, дизайнерів одягу з України – для участі в «Fashion days Turkey»; перегляд і запрошення творчих колективів і вокалістів для участі в щорічних фестивалях Туреччини.

На конкурс-фестиваль до Туреччини з’їхалися учасники з багатьох регіонів України. Як правило, це були представники модельних шкіл, хореографічних та вокальних гуртків.

«Донька Катя та син Ярослав брали участь у номінації краси та грації. Донька виступала в дорослій категорії (від 16 років), хоча їй лише 15, а син – в дитячій. В них було по три виходи на сцену: презентація (з короткою візитівкою про себе в одязі від турецьких дизайнерів), Україна (в стилізованому українському костюмі) та подіум (у вечірній сукні / діловому костюмі). Після закінчення фестивалю діти отримали дипломи учасника та лауреата національного телепроекту. При цьому Катя стала бронзовим призером, а Ярослав – срібним, привізши з Туреччини корону та медаль», — продовжує розповідь щасливий батько.

На конкурс «PEARL OF UKRAINE 2018» Катрусю і Ярослава запросила директор школи модельної майстерності «Grace» Катерина Просяннікова, яка є відомою українською моделлю та учасницею міжнародного конкурсу Mrs. Globe 2014. Школу «Grace» Катя закінчила цьогоріч у квітні, а син саме проходив навчання в ній під час проведення фестивалю.

 

Михайло Петрович продовжує:

«Донька сама захотіла навчатися в модельній школі. Для дівчинки це є цілком логічним без будь-яких коментарів. А от син, побувавши на випуску в сестрички, побачивши всю красу та грацію, яку демонстрували випускники від 5 років і ті, яким уже за 30, ще під час дефіле заявив, що також хоче навчатися модельному бізнесу. Такий розвиток подій ми з дружиною не планували. У нашій родині вперше з’явилися одразу двоє моделей!».