21August2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ У ВНТУ

  • PDF

У Культурно-мистецькому і просвітницькому центрі Вінницького національного технічного університету розгорнуто виставку «Артвізитівка Києва». Це авторський проект, куратором якого є Людмила Черватюк — випускниця нашого вишу

 Пані Людмила з відзнакою закінчила факультет електроенергетики та електромеханіки. Нині вона очільник громадської організації «Жінки майбутнього».

«Артвізитівка Києва» — не просто мистецька акція. Це акція протесту проти руйнації древнього, аристократичного, справжнього Києва.

«Знищується центральна частина столиці. Це креативна акція протесту проти забудови центральної частини Києва. Раніш люди йшли до Києва набиратися сил, енергії, а тепер Київ втомлює. Київ втрачає сам себе і просто благає порятунку. Я хочу, щоб у і Вінниці, і в Луцьку, і скрізь в Україні люди відчували відповідальність за те, що відбувається у нас в столиці», — каже пані Людмила.

Виставка має 60 художніх полотен. Вони різні за стилістикою, баченням, але усі вони закликають до збереження культурної спадщини, що може зникнути в урбаністичній забудові.

У проекті взяли участь і вінницькі художники, члени Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Світлана Нечай-Сорока, Олександр Пелешко та Ірина Кравченко.

Дружина художника Олександра Пелешка Лариса на відкритті експозиції проникливо читала власний вірш. Своїм поетичним хистом теж долучившись до акції.

До речі, пані Лариса теж випускниця ВНТУ, і теж енергетичного факультету.

«Артвізитівка Києва» вже експонувалась у Верховній Раді України, а нині подорожує Україною.

Найбільше читають

 left direction
 right direction