19September2019

СТУДЕНТКИ ВНТУ – УЧАСНИЦІ YALTA EUROPEAN STRATEGY В УКРАЇНІ

  • PDF

Дві студентки ВНТУ Дар'я Лудан (факультет ІТКІ, гр.2КН-17м) та Ксенія Писаренко (факультет МІБ, гр.КІН-17), пройшовши відбір, стали учасниками 15-тої щорічної Зустрічі Yalta European Strategy у якості Young leaders, що відбулася 13-15 вересня у Києві.

Ксенія Писаренко та Дар'я Лудан на Yalta European Strategy 

Щорічні Зустрічі YES стали відкритим майданчиком для обговорення нових ідей і поглядів щодо шляхів розвитку Європи, України і всього світу. Ці форуми збирають більше 350 політиків, дипломатів, державних діячів, журналістів, аналітиків і бізнесменів з понад 50 країн світу. Попри те, що з 2014 року Щорічні Зустрічі YES проходять у Києві, Ялта залишається символом сили дипломатії та діалогу.

У рамках зустрічі нашим студенткам вдалося особисто поспілкуватися з президентом Естонії Керсті Кальюлайд, професором та письменником із Гарварду Нілом Фергюсоном, журналістом BBC News, телеведучим HARDtalk Стівеном Сакуром, Кондолізою Райс, Олександром Квасневським, Юлією Тимошенко, Святославом Вакарчуком та багатьма іншими відомими політиками, бізнесменами, науковцями з усього світу, які були учасниками та спікерами даної події. 

Наші молоді лідерки мали змогу протягом трьох днів не лише бути учасниками дискусійних панелей, а й поспілкуватися із світовими лідерами особисто у вечірній час, перейняти міжнародний та український професійний досвід, поділитися ідеями з однодумцями та долучитись до пошуку відповідей на актуальні виклики сучасності.

Дар'я Лудан з Карлом Більдтом (шведським політичним діячем, дипломатом, прем'єр-міністром Швеції з 1991 року по 1994 рік) на Yalta European Strategy 

Найбільше читають

 left direction
 right direction