21August2019

WHAT IS EDUCATION FOR?

  • PDF

Завтра, 28 вересня,об 11.00 у Вінницькому національному технічному університеті стартує ІV-та міжнародна науково-практична конференція «Знання. Освіта. Освіченість»

Проводиться науковий форум під егідою Міністерства освіти і науки України.

До дійства долучилися Новий університет Лісабона (Португалія), Люблінська політехніка (Польща), Вінницьке відділення Синергетичного товариства України.

У роботі конференції візьме участь Алла Сингаївська, (кандидат філософських наук, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти; Центр науково-освітньої етики).

Алла Михайлівна виступить на пленарному засіданні. Вона проаналізує стан академічної доброчесності в науково-освітньому середовищі України.

Цього ж дня, 28 вересня, о 14.30 в ауд. ГУК 222 гостя проведе для викладачів, представників адміністрації і студентів ВНТУ, а також для усіх охочих учасників конференції міні-тренінг "Академічна доброчесність: розроблення інструментів забезпечення академічної доброчесності у закладі вищої освіти" у рамках реалізації проекту "Формування культури академічної доброчесності студентів ВНТУ" Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України від Британської Ради в Україні.

Загалом на конференції працюватимуть три секції —

Трансформація системи освіти в умовах інформаційного суспільства,
Інновації в освіті ХХІ ст.,
Інтеграція та диференціація в сучасному освітньому процесі.

У рамках конференції відбудеться «круглий стіл» пам’яті відомого українського філософа, професора Олега Кедровського «Математика та філософія – фундаментальні складові університетської освіти».

Кращі доповіді, виголошені на конференції, будуть надруковані у чергових числах наукового журналу «Вісник Вінницького політехнічного інституту», визнаного ВАК України як фахове видання в галузі технічних та педагогічних наук, а також у науковому часописі «Sententiae», який визнано ВАК України як фахове видання за спеціальністю «Філософія».

Найбільше читають

 left direction
 right direction