14December2018

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СТУДЕНТИ ФІТКІ ЗАБРАЛИ МАЙЖЕ ВЕСЬ П'ЄДЕСТАЛ ПІВФІНАЛУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

• PDF

У Тернополі у вересні відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

Переможцями змагань стали студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, які забрали майже усі призові місця:

перше місце виборола команда VNTU_TreeS у складі студентів Євгена Щербіни (гр.1КН-17м), Юрія Шмерчука (гр.1ПІ-17м), Олександра Спажева (гр.2КН-15б), тренер – професор кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра;

третє місце посіла команда VNTU_[figTree] у складі Олексія Кавки (гр.1ПІ-18м), Андрія Андрєєва (гр. 2ПІ-18м) та Максима Мельника (гр. 1ПІ-17б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

четверте місце посіла команда VNTU_++j+++j у складі Михайла Кренціна (гр. 1ПІ-15б), Олександра Восьмушка (гр. 1ПІ-15б), Антона Зубка (гр. 1ПІ-15б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

п’яте місце – у команди VNTU_9_3/4 у складі Костянтина Костюка (гр. 1ПІ-16б), Леоніда Кузнєцова (гр. 2ПІ-16б), Романа Іванова (гр. 1ПІ-16б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Переможець олімпіади Олександр Спажев (гр.2КН-15б)

Ці чотири команди розв’язали не менше 7 задач і вийшли у наступний етап змагань та представлятимуть ВНТУ на Півфіналі світу зі спортивного програмування (Всеукраїнському фіналі), що відбудеться у ВНТУ 19-20 жовтня.

Хороші результати показала також команда VNTU_Network_Team у складі Віктора Свіжака (гр. 1ПІ-16б), Андрія Наумовського (гр. 1ПІ-16б), Михайла Позура (гр. 1ПІ-16б), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.