22May2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЖУВАВСЯ У БУДАПЕШТІ

  • PDF

Студент 4-го курсу кафедри програмного забезпечення Владислав Нестерук(гр.1ПІ-15б) цього літа був учасником освітнього курсу у Будапешті від організації BEST (Ради студентів технічних університетів Європи).

Владислав ділиться своїми враженнями:

«Цього літа мені випала можливість відвідати BEST курс «E. T. – ElectricalTransportation…» у Будапешті.

У курсі взяли участь 20 студентів із 16 країн Європи (Австрія, Угорщина, Італія, Іспанія, Туреччина, Словенія, Чехія, Росія, Польща, Хорватія, Німеччина, Сербія, Франція, Бельгія, Греція та Україна).

Україну та Вінницький національний технічний університет представляв я.

Протягом 9 днів ми навчалися у технічному університеті Будапешта (Corvinus university of Budapest).

Темою курсу був електротранспорт. Академічна частина курсу поділялася на дві частини: лекційні заняття та відвідування провідних компаній. Усі лекції звісно проходили англійською мовою. Лекторами були представники різних компаній — BOSH, NOKIA, AMotive та інші.

Після лекцій ми відвідували різні компанії, де мали змогу випробовувати безпілотні електромобілі та симулятори водіння спортивних автомобілів.

 

У вільний від навчання час ми гуляли містом, брали участь у різних квестах та знайомилися з культурою Угорщини. Також ми відвідали найбільшу у Будапешті термальну баню, яка вміщує у собі понад 20 басейнів.

На вихідних у нас була подорож до найбільшого у Центральній Європі озера Балатон. Під час цієї подорожі учасники з кожної країни демонстрували свої національні страви, пісні та танці.

В останній день курсу ми склали іспит та отримали сертифікати. Основним завданням було презентувати транспорт майбутнього, який буде повністю електричним. Протягом 4 годин ми створювали дизайн громадського транспорту, який буде швидким, безпечним та екологічним.

Це була неймовірна подорож, я знайшов багато друзів з різних країн світу, а також безцінний досвід та яскраві спогади».

Найбільше читають

 left direction
 right direction