22May2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПОСОЛ КОРОЛІВСТВА НОРВЕГІЯ ВІДВІДАВ ВНТУ

  • PDF

Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестад 4-го жовтня у супроводі співробітників свого відомства відвідав Вінницький національний технічний університет.

Високі гості насамперед мали на меті ознайомитися з діяльністю міжнародного центру «Україна-Норвегія», який відкрито у виші влітку.

Вишукана українська мова пана Посла просто зворушила, як і кілька місяців тому на відкритті Центру.

Читайте більше ПОСОЛ НОРВЕГІЇ В УКРАЇНІ СЬОГОДНІ У ВНТУ ВІДКРИВ УКРАЇНО-НОРВЕЗЬКИЙ ЦЕНТР

Ректор ВНТУ Володимир Грабко: «Співпраця нашого університету з Норвегією розпочалась з проекту «Україна-Норвегія» — професійна перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених у запас та членів їхніх сімей. А україно-норвезький центр став містком між нашими країнами щодо культурного обміну, щодо розгортання співробітництва вишів двох країн».

На робочій зустрічі йшлося про поглиблення співпраці, нові напрямки співдії норвезьких технічних вишів і ВНТУ. Окреслили перспективні напрями насамперед щодо наноматеріалів, енергозбереження, екології, здоров’я людини й інформаційних технологій. Акцентувалось насамперед на встановленні прямих і безпосередніх контактів професор-професор.

Потому пан Посол з цікавістю ознайомився з експозицією художнього музею КМПЦ — Культурно-мистецькогоі просвітницького Центру ВНТУ.

Найбільше читають

 left direction
 right direction